Mladá letuška linek Star-Angel (Romy Schneider) je až po uši zamilovaná do šarmantního závodníka Pierra Chaillota (Henri Vital), kterého občas potkává na palubě letadla. Ten si jí však ještě ani nevšiml, protože jeho srdce patří přitažlivé, bohaté Augustě (Michele Mercier). Svatba je již na spadnutí, a tak krásná letuška propadá zoufalství. V tomto okamžiku však zasahuje Pierrův anděl strážný, který na sebe bere právě podobu milující letušky. Vstupuje Pierrovi do života a pomáhá mu odhalit pravou tvář jeho nastávající. Anděl následně udělá vše pro sblížení slavného závodníka a letušky Star-Angel. Andělovo úsilí je úspěšné, ale slzy šťastného konce se mísí se slzami smutku. Anděl se totiž do Pierra zamiloval. Vrací se však zpátky do nebe, aby mu byla přidělena další lidská bytost k opatrování. Pierre totiž svého anděla strážného už našel. (Roman Albach)

NinadeL

Romy Schneider a Michèle Mercier, tak přece se setkaly :) a hned na první pohled to bylo jasné. Mercier je dáma, Schneider jen obyčejné děvče. Rozpolcená Romy, skrze rozkol s vlastní rodinou ve prospěch Delona, se vrátila splnit poslední tři filmy podle starých smluv a tento byl prvním z nich. Následovaly náhrady za Sissi 4 a 5, tedy Krásná lhářka a Káťa. ()

italka63

Velmi romantické, křehká Romy coby anděl v letecké uniformě, nádherná Michele Mercièr, neuvěřitelné hubené mlaďounké ucho Belmondo, na kterého jsem se moc těšila a instantní Vidal v roli závodníka F1 v roce 1958, kterého opustila krásná nevěsta, to vše v úžasném Monte Carlu. Hezké, ale jednou to stačilo. ()

Roman Albach

Romy Schneider s blonďatými vlasy jako anděl zachraňuje svého vyšší mocí jí přiděleného svěřence od životní chyby a přivádí ho do náruče milující letušky opět s tváří Romy Schneider. Toť zhruba děj tohoto poměrně slabého snímku, který by Romy Schneider nejraději netočila, avšak (jak píše NinadeL) musela plnit závazky, které plynuly ze smluv přichystaných jejím otčímem H. Blatzheimem. Pro Romy žijící v této době už s Delonem to byl bezvýznamný film, na jejím výkonu to naštěstí vidět není a svého anděla hraje dětinsky nevinně, prostě tak, jak si anděly představujeme. Kdo by to byl řekl, že za necelé dva roky už bude tato herečka točit s Viscontim, géniem neorealismu. ()

GilEstel

Romantický kýč o andělu v těle letušky, co zachraňuje automobilového závodníka před nešťastným manželstvím. Pro Henriho Viala poslední role před předčasným skonem. Holt ve svém vlastním životě anděla nenašel. Zpestřením jsou ve vedlejších rolích mladičký Belmondo a M. Mercier ještě před úspěchem Angeliky. Romy má opravdu úděsný účes a ten kostým letušky už šel po hodině taky na nervy. Film jako takový téměř postrádá humor, což je problém, protože utáhnout plytkou zápletku na několika romantických větách a pohledech prostě nejde. 47% ()

Martin741

Za najlepsi film Gezu von Radvanyiho povazujem Piti Piti Pa s De Funesom.  Dlho som uvazoval , ci sa v nejakom filme stretli Michele Mercier s maldou Romy Schneider /Madro, Skupinovy portert s Damou, Nevinni se spinavyma rukama/. A preds ajo, v tomto filme od rezisera Piti Piti pa. Romy Schneider bola v dvojrole, neskutocne nadherna baba, krv a mieko. Michele mercier - ona bola vzdy povysena, tu to este nebolo tak vidno, napokon Angelika prisla az v 60. rokoch. Belmondo v pohode. 66 % ()