Lovec hláv

• Česko Lovec hlav (viac)
TV spot 2

Stopař je nájemný žoldák, tzv. lovec hlav, který obchází policejní metody a za peníze řeší zapeklité kriminální případy. Je v této práci špičkový, i když k ní má poněkud svérázný přístup. Teď je na stopě zákeřnému zločinci Gérardu l´Epervierovi zvanému Jestřáb, který má na svědomí nejen loupeže, ale i vraždy. Aby totiž po sobě zahladil všechny stopy a svědky, po akci vždy mladíky, které si najímá na "špinavou práci", nemilosrdně likviduje. Stopař mu ale šlape na paty, takže bude zřejmě nutné ho odstranit... (oficiálny text distribútora)

TV spot 2

Yardie

Po komentářích zde docela zklamání. Nějak mě to nechytlo. Chyběla tomu atmosféra, napětí, něco víc. Ač šlo o vážnější film, Belmondo se pořád tak uculoval a dělal mírné grimasy, což mi tam nepasovalo. Jako uteklo to celkem rychle, nevleklo se to, ale nebyl jsem z toho nějak nadšený. Průměrný film. Viděl jsem, stačilo, vícekrát nemusím. Na oddech je to dobré. Ale čekal jsem více. Howgh! ()

mortak

Škoda, že Belmondo nenatočil takových temných akčních filmů více. Začátek se sice spíše nese ve stylu jeho pozdějších show pro celou rodinu (Zvíře, Dobrodruh, Policajt nebo rošťák...), ve kterých není ani stopa napětí, protože v nich Belmondo všechny likviduje s úsměvem na tváři, ale tady postupně, hlavně díky Cremerovi, přituhuje, a závěrečná půlhodina je opravdu tvrdě nemilosrdná řežba. Bohužel, stejně jako Následník, je tento film zatížen xenofobií k menšinovým skupinám, ale jinak patří k tomu lepšímu v Belmondově filmografii. ()

špaček421

Temný krimithriller v hlavních rolích s Jean-Paulem Belmondem jako nájemným zabijákem, kterého najímá policie na řešení problémů, na které sama nestačí, a Brunem Cremerem (Maigret z TV seriálu) jako vraždícím maniakem a lupičem. Sice je to ze začátku trochu zmatené, ale postupem času to všechno zapadne dohromady. Zpočátku to vypadá na naháněčku Belmondo vs. Cremer, ale pak se Belmondo vydá za jediným svědkem do vězení a zbytek filmu je o vztahu mladého zlodějíčka (to je ten svědek), a stárnoucího zabijáka, kteří jsou společně na útěku z vězení před mafií, která vězení ovládá, a zároveň na stopě Cremerovi. A mimochodem, přezdívka "Koko" může znít legračně - pokud s ní někoho neosloví Bruno Cremer v tomhle filmu. ()

LiVentura

Jistě jeden z nejlepších titulů, který skýtá podívanou na obligátně řešenou hlavní postavu samotářského hrdiny v podání oblíbeného Belmonda.... proti němu stále chladný Cremer, veliký následovník "mistrovství geniální strnulosti" velkého Gabina...! Dámy a pánové...Cremer Bruno, další velká opomíjená osobnost minulých let ve francouzském filmu..!!! ()

J R C Pecuchet

Vynikající Belmondo v napínavé a ponuré detektivce ! Ze všech ostatních složek filmu musím vyzdvihnout hlavně hudbu, ta se mimořádně povedla. Nesmím zapomenout na vynikající český dabing v titulní roli s Miroslavem Moravcem. Řekl bych, že byl lepší než Jiří Krampol.Malý vzkaz pro uživatele Ondra16 : "Na zdraví, na tvoje KOKO !" ()

• Vé scéně, kdy vodič cisterny s vínem prudce zabrzdí, protože má u hlavy Stopařovu bouchačku, udeří se spolujezdec hlavu do čelního skla, které až praskne. V dalším záběru na cisternu je ale čelné sklo netknuté. (Gareth_Jones)
  • Ve chvíli, kdy Stopař (Jean-Paul Belmondo) pomůže vězňovi k útěku, schovávají se v cisterně s vínem. Když však cisternu opustí, jsou oba suší a čistí. (AllShallFall)
  • Natáčanie filmu prebiehalo v holandskom meste Vlaardingen, francúzskych obciach Le Barcarès, Le Barcarès, Carrières sur seine a v Paríži. (dyfur)

Zemřel Jean-Paul Belmondo

Zemřel Jean-Paul Belmondo