Unconditional

Občas musíme vyletieť až nad mraky, aby sme videli slnko.
Život býval pre Samanthu (Lynn Collins) krásny a plný príležitostí až do momentu, kedy jej manžela zavraždili pri lúpežnom prepadnutí. V okamihu, keď sa rozhodne spáchať samovraždu, jej dve náhodné udalosti zmenia život a prinavrátia vieru, ktorú stratila. (sochoking)

honajz2

Díky bohu, toho duchovna je přiměřeně, ačkoli ho většina nemusela být v tom konci. Příběh by celkem ušel, dokonce se tu celý film řeší i otázka kdo je vrahem manžela Samanthy, no, SPOILER nějaké řešení nemá KONEC SPOILERU. Postavy spíše sympatické. Někdy je to až příliš naivní a je tam až moc náhod a bohužel, těch naivních částí je zde hodně. Posledních 35 minut je tak velká citová vydíračka, že jsem to snad ještě nikde neviděl... Kdyby se to odehrávalo normálně, ten film nebyl zpočátku nijaký a hned potom slzavé údolí, tak by to bylo určitě lepší a zajímavější... 2* ()

Riddick77

Povedené, jak jsem ostatně čekal. Kdo má rád dojemné, duchovnem líznuté a silné snímky o víře (v mnoha podobách, nikoliv nutně jen v náboženském slova smyslu), ten bude bezpochyby chrochtat blahem, přičemž se jedná o typický a moralismy protkaný produkt amerického protestantského smýšlení o životě a hodnotách, ač forma je místy nerealisticky idealistická. Televizní háv nikterak neruší + Lynn Collins opětovně kouzelná. 8/10! ()

emma53

Toho duchovna jsem zas až tolik nezaregistrovala, aby mě to nějak rušilo, to tam byly spíš jiné situace, které mně přišly hodně naivní. Ale už vůbec jsem netušila, že je to příběh inspirovaný skutečným životem takového muže, jakým byl Joe Bradford a za to přihodím tu jednu hvězdu navíc. 50% ()

DJ Kritik

Neznášam príbehy, ktoré náboženský fanatici označujú ako náboženské a potom si ich aj takto prezentované posúvajú ďalej. Je pravda, že i tento film ma hneď na začiatku práve preto trochu odradzoval. Ak opomeniem ale niektoré chapé prvky náznaku nejakej ideológie, je to temer jednoduchý americký film a byť trochu lepšie rozpracovaný a zdramatizovaný mohol mať obrovský úspech. Keď na konci filmu prezentujú skutočnú postavu hlavného hrdinu je každému jasné, že mnohé bolo domyslené a mám taký dojem, že to horšie. ()

Arsenal83

Vynikajúci komentár užívateľa brumbrum. Zlí ľudia budú odpadovať všetko, v čom vidia len závan viery bez toho, aby si film čo i len pozreli, ale najzvrátenejším úchylnostiam budú dávať 5 hviezd, lebo vraj art. Čo môže komu vadiť na tomto filme? Dobro, láska, nádej? Ale aspoň sa mentálni chudáci znova vyfarbili. ()