Andrea žije sama a nechce děti. Touží však najít toho pravého. Znenadání otěhotní. Ale kdo je otec? Možná je to drsňácký Gregor, se kterým strávila jedinou noc, anebo dobrák Chris... Andrea žije sama, nemá děti a ani je v nejbližší době neplánuje. Její život je dost komplikovaný i bez nich. Má prodělávající obchod s prádýlkem, matka ji neustále předhazuje nezastavitelné biologické hodiny, a její milostný život je jeden velký průšvih. Rande s drsňákem Gregorem skončí fiaskem, ale i přesto se druhý den ráno vzbudí nahá v jeho posteli s totální kocovinou. A dost! Bude se soustředit na záchranu svého obchůdku. Zničehonic se však objeví úplný opak Gregora, laskavý právník Chris. Andrea věří, že by to s Chrisem mohlo vyjít. Ale jen do té doby než zjistí, že je těhotná... Ale s kým vlastně? (HBO Europe)

suzanne1997

Zajímavý, poučný a celkem nepředvídatelný film, líbilo se mi, že v některých okamžicích jsem nevěděla, čí to dítě vlastně je, na tomhle filmu bych asi nic moc neměnila, v některých situacích jsem se zasmála, někdy to bylo slabší a asi nejvíc mne pobavila scéna, kdy malý kluk snědl jahodu, schválně nebudu prozrazovat, jak ta scéna dopadla a co vlastně snědl. Můžu jenom napsat, že Chris chtěl požádat Andreu o ruku. To bylo potom, co ji požádal o ruku taky Gregor. Pokud se chcete dozvědět, jak to dopadne a kdo bude otcem, tak se určitě podívejte, protože tenhle film rozhodně patří mezi ty lepší. ()

DandaPiper

Ta Diana Amft je tak strašně nesympatická a protivná. Má takovej univerzální pohled, kdy vždycky nakloní hlavu a začne s arogantním výrazem něco někomu vysvětlovat, jak kdyby byl naprostej debil. Všiml jsem si toho už v sérii Holek, co to chtěj taky, ale tady to dělá pořád ...doslova pořááááááád! Není divu, že její sokyně už se dostala i do amerických nebo britských filmů a tady ta hraje jen v těchto podobně strašně vtipných a originálních německých komediích, kterým chybí štáva. Pořád to mohlo být horší - Human Centipede comes to my mind.. ()

chrispe

Budu v komentáři SPOILERovat, avšak je otázka, zda to u tohoto druhů filmů vůbec jde. Na film jsem se dívala kvůli Dianě Amft a vlastně jsem vůbec nevěděla, do čeho jdu. Náplň večerního "jentak" válení se v posteli doplňoval dobře a i když jsem pak spíš fandila Gregorovi vědouc, že takhle romantické filmy nefugují, stejně jsem tak nějak potměšile čekala, že na konci to za uchem prostě bude! V rámci (předpokládám) televizních romantických komedií bych to viděla jako průměr. Nenadchne, neurazí, ale rozhodně je to příjemný podívání. Btw: Děti tady byly vykresleny dost děsivě a tak se ani hlavní hrdince nedivím, že panikařila. ()

Malarkey

Je sice pravda, že každá smůla jednou skončí, ale u německých komedií vždycky bude ta patina toho, že ne vždycky se všecko povede. V tu chvíli pak vzpomínám na to jejich brutální panicové období a je mi na blití. Tady tohle na štěstí bylo akorát neuvěřitelně nudný. ()

• Film měl premiéru 14. srpna 2012 v multikině Cinedom v Kolíně nad Rýnem, které je vybaveno 40 reproduktory. (Terva)
  • Natáčení probíhalo v německých městech Kolín nad Rýnem, Düsseldorf a Berlín. (Terva)