Belsazar

Nemohu mu vyčítat, že dělá to, co mu nadělila evoluce. - Kdybychom dělali všechno, co nám evoluce nadělí, vražda a kanibalismus by byli morálně přijatelné. - Jsou přijatelné. Mezi vrahy a kanibaly. A vámi. ()

Trevor

Červený drak so svojou slepou priateľkou navštíví ZOO a získa si jej dôveru.Hannibal zistí adresu Willa Grahama a plánuje ju dať Červenému drakovi, aby bola Willova rodina jeho obeťou. V závere navštíví v múzeu Červený drak vzácnu kresbu, na ktorej je zobrazený práve biblický červený drak, za ktorého sa on sám považuje. Snaží sa s ním splynúť tým, že kresbu zje a dojde aj k jeho priamej konfrontácii s Willom Grahamom, ktorý v tom čase tiež navštívi múzeum. V podstate zbytočne natiahnutá časť, ktorá má pomôcť tretej sérii dosiahnuť štandartných 13 častí. ()

PaTeXx

Epizoda věnovaná spíše vztahu Červeného draka se slepou logopedičkou, a vychcanosti blonďaté psychiatričky. Nicméně závěr to vyzdvihl o celý kus a nabývám dojmu, že nudnou epizodu v tomto seriálu už neuvidím. ()

ALIENka_

Tahle epizoda byla ovšem mimořádně zajímavá. Skoro celá je věnovaná příbehový lince Červenýho draka, což tomu přidává ten správnej dračí nádech. ;) Každopádně scéna v muzeu umění, kdy Červenej drak sežera obraz Červenýho draka a následný setkání s Willem, byla jedna z nejlepších scén tohohle seriálu. Bohužel zrovna na začátku hoňky udělali tvůrci střich typu Ulice a konec. Doufám že ty poslední 3 epizody budou aspoň pořádně nabušený a dočkám se nějakýho skvělýho konce. Hodnocení: 8,5/10 ()