PaTeXx

Ano, rybička si kousla do Masona a prasátko porodilo. Co mě ale nejvíc mrzí je, že postava jako Cordell mohla natropit mnohem větší škody a její potenciál se jednoduše zahodil do koše. ()

Trevor

Zúčtovanie na farme Masona Vergera v severnom Marylande. Cornell má za úlohu stiahnúť zaživa tvár Willa Grahama a transplantovať ju Masonovi. Rovnako tak pri večeri oznamuje Hannibalovi, na aké spôsoby budú podávané časti jeho tela a v akom poradí. Margot zistí, že náhradnou maternicou pre jej dieťa je prasa a tak jej nenávisť k bratovi ešte vzrastie. Preto spolu so svojou milenkou oslobodia Hannibala, ktorý zo statku odvedie aj Willa Grahama. Margot spolu so svojou milenkou premôžu Masona a tak sa ten stáva potravou pre svojho obľúbeného domáceho maznáčika, ktorý pláva v jeho akváriu. Will Graham a Hannibal Lecter sú spolu na Willovom pozemku, kam prichádza aj Jack Crawford so zásahovou skupinou, kde sa Hannibal Lecter vzdá. Opäť vynikajúca epizóda, aj keď to, že Hannibal opäť unikne naozaj trochu zamrzí. Mason Verger je hlavne v orginálnom dabingu napriek všetkému, čoho bol schopný sympatickou postavou. ()

helraiser

Geniální zakončení jedné linie příběhu, plné perverzní sado maso hrátek a opravdu luxusní vizuální orgie. Slušná porce gore, parádní rozhovory a neskutečný Hannibal. Závěr jasně udává další směřování seriálu a už se opravdu těším na to až se objeví Červený drak, protože tohleto se bude opravdu těžko překonávat. Spokojenost maximální. ()

ALIENka_

Kdybych měla tuhle epizodu shrnout v pár slovech, řekla bych že je to nejvíc hardcore sado maso péčko, co můžete legálně najít na netu. Hannibal byl vždycky zvrácenej, ale do píči tady je to úplně jinej level. Co mě ale nepřestává srát je, jak se všechny postavy vždycky v příhodnout chvíli někde objeví, aby někoho zachránili apod. Navíc v seriálu, kde byste čekali, že se nebudou bát zabíjet postavy jak na běžícím páse, se každá trochu důležitá postava drží svýho plot armoru jak jen může. Aspoň, že Verger je mrtvej, jestli nějak přežije i tohle, tak se k tomuhle seriálu z nasranosti aspoň chvíli nevrátim. Hodnocení: 5,5/10 ()