Rick Stevens (Nat Wolff) se vsadí se spolužákem ze střední školy o 1000 dolarů, že do čtrnácti dnů svede Ninu Pennington (Selena Gomez). Do cesty se mu ale staví spousta překážek včetně Pamely Bender (Elisabeth Shue), která se do Ricka bláznivě zamilovala, nebo také Kevina Carpentera (Austin Stowell), bývalého přítele Niny. Rick časem uznává, že se mu nepodaří sázku vyhrát, a tak se snaží sehnat 1000 dolarů tím, že si doma otevře striptýzový klub. Vše se ovšem zvrtne a obrátí naruby. (KajusaK)

eraserhead666

Šajze. Nečekal jsem, že Stifflerovu mámu coby MCBP někdo překoná, ale Elisabeth Shue se to povedlo. V této úsměvně trhlé komedii vystřihla MCBP přímo ultimátní. Dalším pozitivem je fakt, že mi zde mládežniké role nelezly na nervy (více méně), hlavní hrdina byl dokonce fakt sympaťák. Negativem pak je snaha o co největší kadenci vtipů, což se nutně podepsalo na jejich kvalitě. Nahlas jsem se zasmál sporadicky, ale usmíval jsem se skoro pořád. 3.5* ()

ScarPoul

Myslím si, že pochvalu si zaslúži hlavne režisér, keďže dokázal toľko skvelých hercov navolať do takejto blbosti. Vždy som si myslel, že niektoré filmy sú len o tom aby ste videli prsia. A tú sú prsia krásne napratané pod šatami Seleny Gomez, Parkerovej, Rickardsovej, Shueovej a Grahamovej. Čo by mohlo byť na tom také zlé? Reálne je to najväčšia hlúposť akú som za poslednú dobu videl, teda s vynimkou Hounted house. Nesympatický hrdina, nefungujúce vtipný, debilné morálne posolstvo a málo toho, čo by sme mohli nazvať pamätným. Takéto filmy sú najväčšie zlo amerického priemyslu, pretože skrátka sú. Jeden z tých zážitkov, ku ktorému ma dostalo rozmýšľanie mojim penisom. Sadly. ()

IQ Tiqe

Tajně jsem doufal, že to bude jedna z těch teenagerských ujeťáren, která je ujetá tak akorát, vtipně, ale bylo to moc. Jo, párkrát jsem se zasmál, ale jinak ztráta času. Že jsou Heather a Ashley v pohodě, to vím i bez toho. # [monitor, 5.1, EN sub] # příběh * | hudba *** | humor * | akce * | napětí – | pustil bych is znovu * ()

Tsuki

Bohužel je to ještě větší filmový brak, než jsem vůbec čekala. Nebýt Seleny Gomez, ani bych se na to nejspíš nedokoukala. Hlavní problém Behaving Badly je ten, že na komedii není vlastně skoro vůbec vtipný (zasmála jsem se skutečně jen jednou) a hlavní postava je neuvěřitelně nudná. Nepřidává tomu ani fakt, že herecké schopnosti Nata Wolffa se zdají být tragické. Především celá režie stojí za nic. Myslím, že tohle je v žánru přisprostlých komedií bez přehánění jeden z nejhorších filmů, jaký jsem kdy viděla. ~(1,4)~ ()

kingik

Vypadá to, že se bláznivé teen komedie s obhroublým humorem hned tak neobehrají. Tahle je zvláštní v tom, že vychází z knižní předlohy nazvané neprosaicky "Když jsem tuhá, nakrm psa", a neumím si dost dobře představit, jaké je to čtivo. Příznivci hulvátského humoru, nekorektních postav a nově také sexappealu zralých žen a matek, by měli být spokojeni. Ti, co jsou pubertálním humorem přesycení, si pravděpodobně zhnuseně odfrknou, a ti, jež jsou skutečně nekorektní, zahřímají "Nasrat" a pustí si nějaký oscarový flák s pubescentem mlátícím do tympánů pod dozorem komandujícího píčuse s SS vizáží a to vše natažené do dvou unuděných hodin. Tahle komedie pochopitelně žádné soutěžní ambice nemá, avšak disponuje hned několika, ještě donedávna, zvučnějšími hereckými jmény. Hned se k nim dostanu. Postavy jsou pojaty patřičně nekorektně, a až na Selenu Gomez, vykazují příšerné chování, ostatně to už stojí v názvu filmu, jak zní jeho český překlad. Selena je jedním z taháků filmu a hraje umravněnou studentku a současně vyhlášenou školní krasavici Ninu, která se stane předmětem drzé sázky. Hlavní hrdina Rick (neokoukaný Nat Wolf) se vsadí o 1000 $ s litevským spolužákem, jehož nejbližším příbuzenstvem je mafie, že nedosažitelnou Ninu do 14 dnů přefikne, což je pochopitelně předem prohraná sázka. Nejde ani tak o to, že si na ni dělá nárok její chronicky žárlivý přítel, se kterým se právě rozešla, ale jde hlavně o to, že Rick je pro ni vzduch, a s úspěchem ho ignoruje, i když je to milá a přátelská dívka. Komu však Rick není lhostejný, je sexy máma (Elizabeth Shue) jeho nejlepšího kámoše Billyho (Lachlan Buchanan, herec, co ho nemáš v databázi profilů), který má trochu dlouhé vedení a v jistých prekérních situacích se mu chce zvracet. Jeho máma se do něj bláznivě zamiluje, což Rick ne úplně libě nese, když je to hlavně pro něj trapas před jeho rodinou, když by se provalilo, že píchá generačně rozdílnou sousedku. I když jeho rodina, to je také pěkný výkvět. Jeho máma (Mary-Louise Parker) je notorická alkoholička, co se po posledním alkoholovém excesu pokusila o sebevraždu a nyní je v péči lékařů v nemocnici, jeho táta (Cary Elwes), který s nimi nežije, klátí, co se dá, sestra je striptérka a bratr je podle všeho gay. A sázkou se odstartuje bláznivý kolotoč plný trapasů, kterého pro nikoho nejsou trapasy a jsou pokládány za něco normálního. Vyprávění neprobíhá tak úplně chronologicky. Na začátku se setkáváme s Rickym, který ke své hrůze zjistí, že má muňky, čímž jsme vlastně na konci jeho příběhu, kdy se teprve začne odvíjet, co tomu předcházelo. A bude toho hodně, ale hlavně bude crazy příběh zahlcen přemírou postav, ve kterých se bude ztrácet přehled. Tři herečky ve zralém věku si zřejmě daly něco jako závod, která bude ve filmu nejsvůdnější. O herečkách, které ztvárnily mámy, už řeč byla, zbývá tuhle sexy trojici, a kupodivu i svatou, jak z filmu poznáte, doplnit o sexy advokátku Heather Graham, která se zvolna blížící se padesátkou, vypadá na třicet. Titul přece jen náleží Elisabeth Shue, jejíž kreace sexuchtivé milf byla neodolatelně komická a svěží. Ve filmu nebude chybět nic, co k "prasáckým" teen komediím neodmyslitelně patří. Navštívíme strip club s vtipným majitelem (Dylan McDermott), nebudeme ušetřeni jak mužské, tak i ženské masturbaci, množství gagů proměnlivé úrovně, ale i sem tam se film mihne svojí umírněnější polohou a také docházejícím drajvem i nápaditostí. Trochu zvláštně působí dvojrole svatých patronek-maminek, které si vzaly dohled nad svými syny, Rickem a Billym, a pravidelně se jim zjevují, když je nejhůř. Dvojroli zde má také Ashley Rickards (mladá herečka údajně s nejvyšším IQ v branži), která hraje Rickyho sestru a zároveň i pornohvězdu, a není jasné proč(?). To všechno diváka čeká a nemine, když si pustí další přírůstek do nekonečné "rodinky" praštěných pubertálních komedií od debutujícího režiséra Tima Garricka, který je ve svých 44 letech možná takovým jedním zastydlým puberťákem do party. A režíruje docela schopně, i když přemíra postav je přestřelená, rovněž zamrzí, že se na závěr nedozvíme, co se s každou z nich stalo. Kupodivu však tahle komedie není tak šíleně sprostá, rozesměje a má plno známých hereckých hvězd nižší svítivosti. Tahle komedie není o nic horší, než třeba jí spřízněná "Project X", dokonce má větší obsah procenta humoru. Kdo to má rád, nepohrdne. Víc neřeším. Názor této databáze na ni, mě absolutně nezajímá. 70% () (menej) (viac)