16letý hudebník Cyrus DeBarge je neuvěřitelně talentovaný, obdařený citem pro rytmus, ale chybí mu potřebné sebevědomí postavit se na pódium nebo říci Roxane, dívce, do které je už dlouho zakoukaný, co k ní opravdu cítí. Když Cyrus zvítězí v soutěži o nejlepšího autora písně, zpanikaří a nechá svého kamaráda Krise, aby bylo vítězství připsáno jemu. A když se Roxana začne do Krise zamilovávat, v domnění, že on je autorem upřímné písně, Cyrus si konečně uvědomí jaká je cena za nesmělost. (oficiálny text distribútora)

gloomyhorse

Děj byl jako u většině Disney filmů stejný ale líbily se mi písně ve filmu.Písně byly lepší než v jiných filmech od Disney tady byly propletený žánry jako hip hop,rap,pop atd.Zajímavě udělaný musím říct. ()

Renie42

Já nevím proč, ale mě se to líbilo. I když to je možná určeno pro mladší věkovou kategorii, koukala jsem se na to s chutí. Písničky se mi líbili, sic příběh plný klišé, ale to se dá odpustit. Je to takový odpočinkový film. ()

PanPyzamo

Bavil jsem se. Hlavní písnička Don't Run Away mě chytla. Příběhově to taky nebylo špatný. Samozřejmě se na to musíte dívat trochu jinak. Občas to byla trochu blbost, ale tak byla to sranda. Pokud to neberete nějak vážně, tak to byla podle mě celkem fajn podívaná. Řekl bych lepší průměr. Doporučil bych jen fandům Disney, jinak nevím. Jak říkám pokud u toho trochu vypnete a budete ignorovat nějaký věci, tak to není špatný. 5,5/10 ()

OlushQa

Po dlouhé době konečně Disney film, na který se dá dívat. Dokonce i písničky byly chytlavé. Vážně jsem byla velmi mile překvapená. ()

DDCC

Je to prostě film plný záře! Hezké songy, pěkný scénář a úžasné zpracování. Jen samé plusy! Film byl i hezky nadabován, což chválím, i když české pojmenování "Truc" trhalo za uši, ale už se teším na DVD verzi s titulky u songů, občas jsem i já měl výpadek. Songy jsou pro příběh hodně důležité, ale jde to poznat i z výrazů herců, jde vidět že prostě mysleli na všechno. Film výhradně doporučuju, určitě se zapíše ke špičce DC tvorby vedle HSM, Camp Rocku, atd.. Hlavně si nevšímejte těch negativních komentářů tady, je to totiž výhradně NEcílovka. PS: Kdo by hádal CoCo Jones (Roxxie), že má 14 let? ()