64. Emmy Awards

USA, 2012, 126 min

Scenár:

Dave Boone

Účinkujú:

Jimmy Kimmel, Zooey Deschanel, Jim Parsons, Ginnifer Goodwin, Claire Danes, Emily VanCamp, Louis C.K., Melissa McCarthy, Amy Poehler, Mindy Kaling (viac)

Ocenění Primetime Emmy® Award je považováno v televizním světě za velmi prestižní, podobně jako Oscar ve filmovém průmyslu. Emmy oslavuje jedinečné pořady určené pro hlavní vysílací čas a nejlepší počiny každoročně odměňuje.  Primetime Emmy® Award je nejvyšším oceněním v televizním průmyslu a vyjadřuje uznání za vynikající počiny mezi pořady určenými pro hlavní vysílací čas. Ceny se každoročně udělují v sedmadvaceti kategoriích a nezapomínají ani na mimořádné zásluhy. Slavnostní ceremoniál předávání Emmy je jednou z nejvíce vzrušujících a nejpestižnějších událostí v americké televizi a tato velkolepá zábavná show přitahuje miliony diváků po celém světě. Nominace na letošní 64. ročník budou oznámeny 19. července a samotný galavečer, plný kouzelné atmosféry a hvězdných umělců, proběhne 23. září 2012. (oficiálny text distribútora)

Splasher

Kimmel nic moc; dá se říct americká klasika, takže jeden vtip z deseti se povede a já se dokonce i pousměju. Zasloužená výhra JLD za Iannucciho Veep. Ostatní nechám opět raději bez komentáře. No, přece jenom: EMMY si u mě uchovala jen minimum respektu, a to jen díky zaslouženému neocenění Dunham a GIRLS. Ovšem z další sklizně Modern Family je mi fyzicky špatně. ___ A Hanks má pravdu. Mini série a TV filmy jsou nyní jasně na vrcholu. Jenom se v Americe furt neoceňují ty nejlepší. ()

bartias

Ricky Gervais potěšil (i když se tentokrát jenom zastavil), ale Jimmy Kimmel zklamal. Kdo by v jeho podání čekal bezzubé, i když elegantní předávaní cen? Asi nikdo. Hvězdou večera se tak jednoznačně stala Julia Louis-Dreyfus, když při přebírání ceny stačila s kamarádkou Amy Poehler ještě sehrát komediální výstup. ()

Sagara

Negativa: -uz len samotne nominacie (opomenutie seriálov Community, Shameless, a ďalších) -prehnany uspech modern family -neocenenie Amy Poehler (Juliu LD mám ako komičku veľmi rád, ale Amy ju absolútne prekonáva) -slaby host -hrozne uponahlane -neocenenie Kristen Wiig Pozitiva: -aspoň nominácia Merritt Wever (Zoey - Nurse Jackie) -skeč s Lilly v Modern Family -niektore ďakovačky (Eric Stonestreet, Julia LD, Claire Danes) -uvodny skeč Celkovo skôr slabota ()

derive odpad!

Dívám se na to ždycky jen kvůli úvodního čísla a pak tak dlouho, dokud mě to baví...tento rok jsem se málem nedostal ani přes to "úvodní číslo"....hrozná sračka....jimmy kimmel je prostě lamák, což dokazuje každý týden v jeho trapné šou a tento rok ssebou společně s producenty stáhl celé emmy na dno....prostě děs... ()