Zapomeňte na každodenní problémy a zajeďte si na Pobřeží slonoviny. Čekají vás výlety, koupání v moři, spáleniny od slunce a jiná dobrodružství.  Turisté, kteří přijedou do tábora Club Med na Pobřeží slonoviny, musí zapomenout na své každodenní problémy a citová zklamání. Čekají je hry, soutěže, výlety, koupání a spáleniny od slunce a také neuvěřitelná série neočekávatelných událostí. (oficiálny text distribútora)

Ukážka z filmu 3

Peabody

Asi jako některé naše filmy, kdy se sebere štáb a prá herců stylem kdo je po ruce a odletí spolu na dovolenou. Po cestě se slepí scénář, přidá se hudba, vrtění zadky a vznikne komedie. Proti tomu jsou Učastníci zájezdu hlubokou sondou do niter a sociologickou sondou do raného porevolučního ježdění k moři (zásluha předlohy Michala Viewegha). Ano, Clavier a Lhermitte jsou tady mladí a kdybych byl holka, asi bych si je užil, ale nejsem. Holek je tam sice hafo, ale zase nic moc, aspoň je to realistické z tohoto hlediska, že to nejsou americké silikonové opálené barbíny. Trapnost animačních procedur je zobrazena docela dobře, ale jinak je to slabé, pechvoglové jsou standardní, neukojené dámy taky, všechno to na podobných pobytovkách existuje, o to nic, ale tady mi chybí nějaký nápad a aspon trochu příběhu. Je to hrozně prvoplánové, pechvogel prostě uspěje a nevrací se hned, pár, který předtím ojíždí i kraby poustevníky se najednou najde a obejme, maximální macho, který ojel 3,5 tuny masa najednou zjistí jak miluje svou manželku, nechybí ani jeden mrtvý, respektivě vyprávění o něm, zklamání a utišení. Slabé, aspon, že to nemá navíc blbou americkou vulgaritu /viděl jsem francouzskou verzi). Vstupní píseň SG je asi nejlepší, je to tak 1,5, max dvě. Ještě mi chyběl nějaká pořádná přírodní katastrofa. ()

charles3

Dost slabá komedie z dob, kdy se její režisér i herečtí protagonisté teprve filmově hledali. Děj nulový a připomínající sérii samostatných improvizovaných kabaretních výstupů (odkud ostatně Lhermitte, Jugnot, Creton, Clavier a spol. vzešli), jako film prostě nefunguje. Docela nechápu, jak mohlo mít toto dílko takový úspěch, že se dočkalo dalších dvou pokračování. S recenzí Enšpígla se naprosto ztotožňuji. A osud postavy, kterou hrál Creton, mi zůstal zcela nejasný... ()

Lacike

Cakal som nieco ako film Les Sous-doués, cize komediu bez poriadnej zapletky, ktora bude len sledom roznych zabavnych scen. Forma sice sedí, ale tie akoze komedialne sceny mi rozhodne nepripadali zabavne. Pritom herecke obsadenie je fantasticke, ale ani herci film nezachranili. Vzhladom na dobu vzniku, kedy Francúzi kralovali komediam a to, ze tato seria bola uspesna a ma tri dieli som neskutocne sklamany. ()

Martin741

Dovolena po Francouzsku vlastne ani nema dej, je to len sled roznych komickych a nikedy radobykomickych situacii. Obcas sa na tom da zasmiat, Clavier celkom ujde, ale ludia ako Thierry Lhermitte mi vzdy skor vadili - jo, nemam ho rad. Mnohe sceny koncili rozpacito , zmysel mnohych som nepochopil. Snaha sa ale ceni . 69 % ()

Enšpígl

Na týhle "komediI" je pro mě nejlepší přehlídka hvězd francouzské kinematografie z dob kdy začínaly a dnes jsou to pánové v letech. Například Thierry Lhermitte mě naprosto šokoval svým vymakaným břichem, to bych do něj fakt neřek a nebo Christian Clavier nám tady neustále okazuje svoje ochlupení, možná kdybych nesnídal bych to ocenil víc. Nejvtipnější na celým filmu je postava Michela Blanca a jeho eskápady se ženskejma, tomu jsem přál zásun už z principu. Bohužel z celýho filmu to byly z většiny jediné světlé chvíle humoru a i když francouzskej humor miluju, tady se nedá nic dělat. Jako takovej Gandhí týhle databáze musím bejt spravedlivej a film i když v něm hraje spousta mejch miláčku prostě sejmout, nedá se nic dělat, kde není humor nejsou ani hvězdičky. ()