There's Something About Sasha Grey

Pornografický
USA, 2012, 334 min

Zhrnutie 14 najlepších Sashiných scén z jej kariéry pornoherečky v rokoch 2006 - 2012. (kaposlav)

RedAK

V oblasti sexuálních výkonů nadprůměrně vynikám. Tedy, myslím si to. Nerad bych byl za samolibého egocentrického čuráčka, ale žádná z mých partnerek si doposud nikdy nestěžovala, čestný skautský! Tedy pokud intenzivní sípání bezprostředně po aktu není projevem nespokojenosti, nevím, to ještě musím prokonzultovat s veterinářem. Leč i přes svoje tvrdě vyhraněné preference se bohužel někdy, samozřejmě dílem nevyzpytatelné náhody, dostanu k plně heterosexuálnímu pornu s lidskými protagonisty. Konkrétně k tomuto jsem se dostal jak slepý k baskytaře, prostě si jen tak v klidu šmejdím po netu, hledím si svýho, zadám do vyhledavače "There's Something About Sasha Grey" a kdoví proč tam na mě vyskočí toto. Obracím tedy oči v sloup, zoufale si oddechnu, sveřepě popadnu po pravici připravenou indulonu a jdu na to. Jsem vskutku nadšen! Těch tři sta minut uteklo jak pět hodin a co si budeme nalhávat, holt jsem podlehl. Mít tu možnost a nemít délku genitálií v záporných hodnotách, na pár hodin bych si důkladně prozkoumanou Sashu pronajal a protože jsem nezkrotný drak, bušil bych do ní celou noc. A pak bychom si možná i zasouložili. Želmojžíšovi, tyto fantasie zůstanou navždy uvězněny v mé mysli. Pravděpodobnost, že bych tu kvočnu někdy uhnal, je menší než pravděpodobnost, že mi právě teď přijde do ložnice Obama v ku klux klan obleku a udělá mi precizní blowjob. Šit! ()