Vegas

• USA Vegas
všetky plagáty
Akčný / Krimi / Dráma / Mysteriózny / Western
USA, (2012–2013), 15 h 10 min (Minutáž: 41–45 min)

Dennis Quaid, Michael Chiklis, Carrie-Anne Moss, Taylor Handley, Jason O'Mara, Sarah Jones, Channon Roe, Gil Birmingham, Tim Holmes, Billy Lush, Sunny Mabrey (viac)

jasiska

Veľmi príjemné prekvapenie. Po prvom dieli som mala pocit, že hoci zaujímavé prostredie a rozhodne hviezdne obsadenie, Vegas sa asi neuchytí. Po pár dieloch som však namotaná - hlavne vďaka výborne prepracovaným postavám a štýlovej atmosfére Las Vegas 50-tych rokov. Sheriff Lamb je navyše ten strong and silent type a cowboy s vlastnými pravidlami, akého ženy aj muži zbožňujú. ()

Lacike

Videl som pred rokmi nejake 3-4 diely a pripadalo mi to strasne slabe. Uplne to postradalo akukolvkek mafiansku atmosferu. Skôr mi to pripadalo ako tuctovy detektivny serial v ktorom je cela ta mafianska linia vedlajsia. Moznoze v dalsich seriach by sa to snad rozbehlo, ale tvorcovia si dali natolko nacas, ze sa im na to vykaslali divaci a tak na nejake rozvinutie tejto nudnej zapletky dalsiu sancu nedostali. Ani herci sa nevytiahli a to napriek dost hviezdnemu obsadeniu. Hlavne Chiklis je po famoznom Shielde sklamanim a ako hlavny mafiansky boss pôsobi dost nevyrazne. ()

MoiJe

Z Pilotu tazko sudit, bol zjavne postaveny tak, aby predstavil jednotlive postavy a len nacrtol, co a ako. Quaid nam zostarol, co si clovek vsimne hlavne vdaka dlhym zaberom na detail jeho tvare pre zvysenie dramaticnosti, nie vdaka paradnym ranam, ktore jeho postava rozdava. Kazdopadne ale do prostredia zapada a ostatne hviezdy a hviezdicky vcelku tiez (sranda jak vsetky obecne objavuju silu serialov). Moze a nemusi sa z toho vyklut celkom slusny historicko-westerno-gangstersko-detektivny serial. :) ()

vnimat_Krasu

Pilotní díl je plný scenáristických zkratek, ale chlapáctví Dennise Quaida a charisma Michaela Chiklise z něj dělají nadějnou podívanou. Bude pochopitelně záležet, jak tvůrci vystaví jednotlivé kriminální případy a na kolik budou rozvíjet zajímavý ústřední příběh. Atmosféru se jim ale podařilo vykouzlit slušnou a režijní um Jamese Mangolda obstaral řadu stylových akčních scén, včetně té závěrečné na letišti. Zatím tedy sympatický průnik mezi westernem a gangsterkou - čtyři hvězdy budiž zatím dílčího charakteru. ()

Tommassi3

Není Casino jako kasino.. A tady to zatím dvakrát nevypadá, že by má očekávání spojená se slibným typicky pileggiovským tématem a slušným pilotem v tomhle případě došla naplnění.. Nicméně hlavně kvůli lahůdkovému obsazení na čele s Dennisem Quaidem či Fantomasem Chiklisem dám Vegas šanci.. ()