Webseriál o dívce, která dostává rady od svého o deset let staršího já ohledně vztahů a randění, což je umožněno díky mobilní aplikaci. (wenra)

IQ Tiqe

Trvalo mi 8 minut, než jsem přišel na to, odkud znám znám tu sympaťačku Lucy – z Life Unexpected. Vypadalo to jako taková dívčí rozjuchaná věc o klucích a svatbě, skoro jak Gossip Girl, ale závěr 1. dílu mě přesvědčil a i další měly hezký sci-fi mysteriózní nádech, lehce ve stylu Continua. Sice je to „seriál“ spíš pro dámské publikum, ale za pár minut sdělí vše, na co jiné potřebujou hodinu a půl, takže vás nestihne nudit. # 2. série: V závěru 1. řady je naznačeno co přijde, ale kromě toho přijde i zcela jiné osazenstvo. Zachovaná je jen myšlenka, která postrádá kouzlo a zbytek je celkem laciný, takže 2. „sérii“ nedoporučuju. ()

SheenaStaley

OK, takže som bytostne alergická na to, ked v mojej spoločnosti niekto nonstop ťuká do mobilu, takže pozerat sa na to ako serialova postava tuká NONSTOP do mobilu(prípadne ak je na bicykli, tak smskuje "hlasovo") a rovnako ako je to v realite, aj ona ignoruje kamarátov ma vytáča do nepričetnosti.... O čo väčšie psycho je, keď tato osoba ignoruje kamaratov keď si piše sama so sebou? plus nehovoriac o tom, že mi bola neuveriteľne nesympatická. V druhej sérii je toto podchytené podla mna lepsie. Chloe si necháva skypovanie so sebou samou pre seba, trvá to len chvíločku a zvyšok dielu je teda s "normálnou" dejovou linkou.... to, že ma to napriek tomu nezaujalo a nepomohla tomu ani Candice Accola je už vedlajšie.... každopadne 2 hviezdičky prevažne za druhu seriu , inak by to bolo na odpad.... ()

Pajky3

Nenáročná jednohubka, která díky délkám epizod uteče opravdu rychle. Já si jí pustil a dvakrát před spáním, hezky po sériích. Takže první série je pro mě o dost lepší než druhá, ale hlavně kvůli obsazení. To mě bavilo mnohem víc než v sérii druhé. Myšlenka dobrá, koho by nezajímalo, jak by poradil sám sobě? ()

Thomick

No to fakt ne. Proč proboha někdo dělá takovej projekt, když ke vztahum nemá dokupy co říct? Lidi, pokud hledáte něco záživnýho a originálního, běžte za Love Bites, tohle je opravdu k ničemu. Dočkáte se dvou kravek kolem sladký Shiri plus jednoho slizounka z Vampire Diaries; a za to fakt nestojí ani ta jednohubková stopáž. Pokud má bejt druhá série ještě horší, tak ji radši vynechám - bych musel jít na odpad asi. ()

Lama.Lama

Plný počet za první řadu. Rozhodně zajímavý počin a netrvá to ani dlouho. Navíc Taylor Kinney je k sežrání, co si budeme povídat :D Druhá řada - ač mám Candice ráda, první díl druhé série pro mě spadá do průměru. Až bude venku celá s2, uvidím, jestli své hodnocení nezměním. Každopádně můžu jenom doporučit. // Druhá řada stojí vážně za tři hvězdy, ale ta první.. no měnit hodnocení nebudu, ale těch pět patří pouze a jenom první řadě! ()