Problémový a zazobaný dědic řetězce supermarketů se při inspekci v provinčním městečku zakouká do služebné jednoho z rodinných zaměstnanců. (Netflix)

Pohrobek

Martial Pasquier (Daniel Auteuil) štve své okolí svým netajeným nezájmem o řetězec supermarketů svého otce. Na jedné inspekční cestě se však zamiluje do služky Francine (Sandrine Bonnaire). Rozehraje se tak zajímavý, ale nepříliš nadějný vztah.. Femme fatale Sandrine Bonnaire a tak trochu neo-noir - pro mě však další krásný normální Sautetův snímek. Nejhezčí jsou komorní scény Auteuil + Bonnaire, je jich bohužel poskrovnu. Zbytek snímku je naplněn lehkým "polohumorem" - příjemné, ale pro mě trochu rušivé. ()

Padme_Anakin

Charismatický Daniel Auteuil v hlavní roli, to u mě nemohlo dopadnout špatně, přišpendlil si mě do křesla, ani jsem nedutala.. Sandrine Bonnaireová je zajímavá, působivá a především v roli Francine uvěřitelná, nespoutaná, přelétavá, mladá, plná života.. Příběh zamilovaného boháče, který řeší své vlastní psychické, pracovní i osobní problémy neotřelým způsobem, mě vyloženě bavil, tedy u mne filmová spokojenost.. ()