Třicátnice Alice stále hledá lásku svého života, když jednoho dne potká pohledného Jean-Paula a vášnivě se zamiluje. Vše se zdá být v pořádku, dokud Alice nezjistí, že jeji vyvolený byl již třikrát ženatý a s každou "bejvalkou" má dítě.... (oficiálny text distribútora)

Pepinec

Tak já Frantíky chválím kudy chodím a nějakej Vencek si pak natočí něco, co je ještě horší než víkend na chatě se třema bejvalkama... To si mimochodem ani nechci představovat. Tuhle jsem na poště potkal jen jednu a bohatě mi to stačilo. Scénář originální asi jako hudba revival kapel a provedení mizernější než trojitý kamzík od Kolagenu. Takhle nejen, že se nedělá film; tahle se nedělá ani rodinná oslava. ()

Arsenal83

Francúzska verzia Borisa Kollára a zároveň nádej pre všetky tie sle-pičky s botulotoxínom až v ušných lalokoch, že možno ten kačací výraz niektorej aj pomôže a v paralelnom vesmíre si ju Borisko nakoniec vezme. Lebo zatiaľ len vozí kamošky "do lekárne". Táto tu sympaťáčka Helena mala problém s tromi drzými, ukričanými, sprostými a retardovanými deckami a tromi ženami, tak to bola very light verzia. Prípadná nevesta pána Kollára sa musí pripraviť tak na 15-18 potomkov a 13-15 žien, údaje sú nestabilné a môžu sa líšiť. ()

rigby

Francouzské filmy z poslední doby mám velmi rád. Tento je bohužel výjimkou. Laciný povrchní slaďák řešící nedůležité nesmyslné věci. Ani k smíchu nic nebylo, ani k pláči. ()

Jonash87

Jéžiš, ať se na mě nikdo nezlobí, ale tohle byla děsná blbost. Komedie? Spíš spousta trapně vyznějících situací + nesmyslné a přímo vytáčející chování jednotlivých postav. A dabing se taky nepřevedl. ()

• Natáčení probíhalo ve francouzském Nice a přilehlém okolí. (Pepinec)