matolas

Typická dráma od BBC. Keby u nás v poobedňajších hodinách bežali takéto filmy, tak by som sa aspoň za naše televízie nemusel tak hanbiť. ()

BardDeLune

Mělo to Britský důvtip a krásnou výpravu ale i tak jsem se nedokázala zbavit pocitu, že příběhu něco chybí a trochu moc kolísá. A když už se člověk s postavou spřátelil naběhly konečné titulky. Pěkná práce od BBC i herců ale ne nejlepší z jejich repertoáru televizních filmů. ()

Fanda.Boukal

Jednoduchý, milý snímek od ktereho jsem moc nečekal a proto byl krásným překvapením. Není to žádný obrovský trhák upozorňující na sebe pul roku dopředu díky čemuž si to taky užiju, neznam nic předem. Matt mi ukázal že není jen potrhlý doctor, ale že dokáže zahrát i odlišnou roli. ()

kareen

Není to nic zvláštního, jen takové malé skromné drama o dvou mladých mužích, co se snaží vyhrát olympiádu a porozumět si, každý po svém, se svými otci. Ale dýchá z toho venkovský půvab poválečné Británie a co je nejdůležitější, hraje v tom Matt Smith a je stejně báječný jako vždy. Což mi tentokrát k spokojenosti stačí. Viděno v rámci Challenge 2015: 30 dní se světovou kinematografií. ()

emma53

Je to jeden ze sportů, které jsou málokdy zfilmované a ani mu nějak zvlášť neholduji, ale to neznamená, že to nemusí být zajímavá podívaná. Navíc to byla senzační dobová atmosféra a ještě k tomu z Velké Británie, na kterou se moc hezky dívalo. Celé herecké obsazení bylo poměrně neznámé a tak to působilo opravdu autenticky a ačkoliv rodiče mně připadali přece jen trochu přibarvenější s mírnými patetickými chvilkami, tak já jdu nahoru, říkejte si co chcete, bylo mi tam s nimi fajn. - Viděno v rámci Challenge Tour 2015: 30 dní se světovou kinematografií. ()

• Film je založený a inšpirovaný skutočnými udalosťami. (livia551)