Mladá a divoká

(festivalový názov)
  • Česko Mladá a divoká (festivalový názov) (viac)

Daniela má 17 a žije len pre svoj blog. Svojim fanúšikom prezrádza všetko – sexuálne fantázie a ešte divokejšie skúsenosti. Keď ju kvôli sexu s chlapcom vyhodia zo školy, jej bohatá evanjelická rodina to považuje za smilstvo a snaží sa ju priviesť na správnu cestu. Daniela si však tajne začne s dievčaťom... Celovečerný debut Marialy Rivas inšpirovaný skutočným životom a nabitý hormónmi a mladistvou energiou dostal cenu za najlepší scenár v Sundance a svojím otvoreným a dôkladným zobrazením sexuálnych dobrodružstiev dnešných tínedžerov spôsobil zemetrasenie aj na Berlinale. (Filmový festival inakosti)

mira007

Na wikipedii je tento film zařazen dokonce v kategorii se scénou unsimulated sex, protože tu je asi 1,5s dlouhá rozrastrovaná scéna skutečného péčka. Tento film je však navzdory tématu sexu o blogu a několika odvážnějším scénám ( včetně solidně erotické lesbické) spíše psychologickým než erotickým. Hlavní hrdinka holčina z konzervativní rodiny, která píše blog o sexu a svých zážitcích. Nebylo to špatné, ale některé zdlouhavé pasáže přecházely do nudy. Za hezkou hlavní hrdinku dávám jednu hvězdu navíc. ()

kdosizrosy

Když to v ní rodina od od malička popírá, musí do toho jít přeci ještě s větší vervou! Sexuální dobrodružství zhýralé sedmnáctky z rodiny ortodoxních katolíků bohužel i přes své detailní vyobrazení nenadchnou a ani tak nešokují - spíše unudí, protože člověk nesleduje skoro nic jiného. Dobré téma, ale tak nijace ztvárněné. ()

+sfinx+

Méně mainstreamové než deník nymfomanky, ale úplně stejně nudné. Do erotického žánru to tak úplně nepatří, na druhou stranu to ničím jiným nezaujme. Není zkrátka nad to, když se film o obyčejné nadržené holce snaží o hluboké myšlenky. A když si tyto části odmyslím, tak mi zbude to, co tady mnohokrát a ve všech možných podobách už bylo - jenže v případě komedií o nadržených puberťácích to bylo zábavnější, u erotických filmů více vzrušující, jinde zase explicitněji podané, s rychlejším spádem, přitažlivější představitelkou (bez nádechu pedofilie), atd. ()

kaylin

Škoda, že je snímek tak plochý a v podstatě se zde nic zajímavého nestane. Očekáváte, že to bude peprné, ale nic pořádného zde neuvidíte, kromě několika krátkých záběrů z porna. Tohle mi prostě přijde jako takový alibismus a vzhledem k tématu hodně nevyužitý potenciál být skutečně explicitní, ale pořád zábavný. ()

Cimr

Tento film vznikl jakožto zfilmovaný internetový blog a to je jeho největší klad i zápor. Je to sice dílko zábavné, moderní, svěží a občas se objeví i hláška nebo obraz, u kterého divákovi (čtenáři) zatrne. Ale ani drobná voyerská radost ze špízlování mladé hezké dívčiny dělající různé nepřístojné věci nemůže vyvážit fakt, že po většinu stopáže je příběh poněkud plytký, nezajímavý, až zbytečný. Druhý den už si stěží vzpomenete na pár detailů. Přesně jako tomu je u většiny internetových blogů. ()