Nebezpečný podnájomník

• Česko Nebezpečný podnájemník (viac)

Kirsten se po nedávném rozvodu stěhuje a začíná jí nový život. Potkává sympatického bývalého fotbalového šampióna Justina, který na ni udělal velký dojem. I když ji bývalý manžel varuje, Kirsten ho zaměstná jako hlídače a dovolí mu užívat domek pro hosty. Brzy se kolem Kirsten začínají dít podivné věci a ona cítí, že je sledována. (LIVINGDEAD)

castor

Myslel jsem, že si napětím ukoušu nehty :-). Ashley Scott, která se před lety nakrucovala v plavkách před kamerou a pod vodou navrch před žraloky (Do hlubiny), razantně ubrala na nárocích a vrhla se do látky, která by vydala tak na epizodu německého seriálu vysílaného v jednu hodinu ráno. Bad guy je průhledný od první minuty, jen naše hrdinka, která zřejmě kombinuje alkohol s kokainem, slepě důvěřuje pitomému scénáři. ()

MickeyStuma

Šablonovitý thrillerový snímek ztvárněný tentokrát až s telenoveláckou precizností způsobuje naprostou nezáživnost všeho dění spojené s typicky nelogickými dialogy a projevy ponurých myšlenek a výjevů. A tak už ani nepřekvapí velice tristní herecké výkony, které svoji neuvěřitelností vřele dokonávají ono dílo zkázy. Vypadá to, že je to natočeno převážně pro diváky nemající v oblibě násilí a akčnost, jinak se taková absurdita nedá vysvětlit. Než toto, je lepší bezduše zírat do zdi. ()

Zodd

Tak tento film tenkrát pustili místo jedno filmu v červeném poli, na který jsem se chtěl podívat. Myslím, že se to jmenovalo "Oko za oko" nebo tak nějak. A myslel jsem, že se dívám na správný film, protože mi nějak unikly úvodní titulky. Nicméně film prozradil antagonistu dřív než asi chtěl, proto to pokládám za poměrně vtipnou příhodu. ()

• Keď Oliver (Max Charles) sedí na schodoch domu, čakajúc na svojho otca, pričom hovorí s Christine (Ashley Scott) a Nickom (Ivan Sergei), jeho popruh s batohom neustále mení miesto od ľavého k pravému ramenu. (misterz)