Interview se zabijákem

• Veľká Británia Interview with a Hitman

Tichý, vytrvalý. Žádné vztahy. To je Viktorův styl. Mantra, která ho vytáhla ze slumů v Rumunsku na vrchol své profese – nájemného vraha. Viktor zná hodnotu života vice než většina lidí, což mu dává předpoklad stát se perfektním zabijákem. Ale po bezcitném podrazu od svých šéfů utíká do Londýna, stane se členem nové rodiny a zjistí, že se octnul uprostřed zuřivého boje podsvětí o moc. Viktor je teď lepší, rychlejší a ještě více nemilosrdný, než kdykoliv předtím. Dostane příležitost, aby začal nový život. Ale podaří se mu někdy uniknout nepříjemnostem a skrytým tajemstvím z jeho minulosti? (oficiálny text distribútora)

bourec odpad!

Ten film je opravdu jedna velká nudná sračka a svoje oslavný komenty si strčte do prdele.Goss je úděsnej herec,tempo pomaloučký,deset minut nepadne ani slovo,takže máte pocit že film točil Refn,a ani se nedá dokoukat.Prakticky se nehodí dát tomu filmu odpad,protože existujou i obludnější slátaniny,ale já ho musim dát,prostě sem to musel stopnout.A vracet se k tomu kvůli 25minutám vážně nehodlám.Jak je něco jednou vožmoulaný,tak to házim do koše.0%. ()

FFilipCZ

Zpočátku jsem měl velké obavy, jestli tento film vůbec dokoukám. Prvních 10min to vypadalo, že snad koukám na nějaký němý film, páč tam padly dohromady asi dvě slova. Ale poté se to všechno příjemně rozběhlo a zamotalo. Kvalitní příběh mapující život nájemného vraha od dětství do přítomnosti s perfektním závěrem - už dlouho jsem neviděl film, u kterého by mne něco zaskočilo, překvapilo či jsem to nečekal. Za toto tudíž přidávám ještě jednu bonusovou *. ()

Marsik

Znáte ten pocit, jak už jste viděli spousty a spousty akčních filmů, ze kterých už jste unudění a jenom čekáte na nějakou neotřelou pecku, která vás posadí na prdel? Tak toto je přesně můj případ, kdy jsem po delší době zaznamenal akční film, který je svým provedením jiný, neprofláknutý a atraktivní. Luke Goss je pro mě novým akčním hercem, jehož charisma je vskutku zajímavé. Na britské poměry hodně slušná záležitost, za kterou se rozhodně nemusí stydět. Pravdou je, že ti mafiáni byli ztvárněni herci neherci, které by obsadil Steven Seagal do svého filmu, odehrávající se v Rumunsku či Bulharsku. Ale v tomto případě mi to přišlo v pohodě a atmosféra syrového prostředí Rumunska tento krutý film jenom dokreslovala. Závěr rozhodně velké překvapení! Takže když to shrnu, sežral jsem Angličanům i s navijákem. A fakt, že má film momentálně pouze 59%, tomu se pouze směji. Já jsem v rozdávání procent rozhodně štědřejší. 80% ()

verbal

Ať si tu sebestřední, nezdravě kritičtí gayové kňučí sebevíc, tohle je jasný příklad toho, že i z hovna lze uplést bitch. A tahle má i nehty, škrábe a docela obstojně u toho řve. Ano, stálo to celé jen pár charterových letenek do Bukurešti, má to hnusnou, rumunsky papundeklovou výpravu, kameraman je taky zřejmě ještě na učňáku, kde drtí filtry a ostření, a ani k těm škaredým hercům zřejmě moc nepřilnete, nicméně příběh, scénář a dialogy mají kromě paty i hlavu, je to takové poeticky špinavé a hlavně tam nehraje ani jeden WCJD a ani jeden SS, kteří by to kazili svým "živočišným herectvím". Tudíž objektivně jednu navíc přitlačím, abych tady to semeniště podřadných, subjektivních názorů trochu vyvážil, i za cenu toho, že mi zase nějaký hloubavý septimán nablije do pošty. ()

Morholt

Wow! Vždy, když vidím v nějakém názvu slovo "hitman", vyvolá to ve mě obraz Ennisova hrdiny Tommyho Monaghana, ale po téhle pecce se to asi změní na tvář Luka Gosse. Naprosto dokonalá sonda do hlubin zabijákovy duše i do jeho života. Měl jsem pocit, jako by mi někdo pomalu podřezával krk a já zároveň musel ocenit, jak elegantně můj vrah zachází s břitvou. Nadšení. 100% ()

• První slovo ve filmu zazní až téměř po deseti minutách. (korbitch22)