Tento seriál vypráví příběh několika přátel kolem třicítky; příběh o jejich láskách, zklamáních, úspěších i prohrách. Woo In Young je nezávislá, roztomilá žena, která má trochu problém sžít se s moderní společností. Ale naštěstí tu má přátele Park Seo Yeon a Kim Sung Soo, kteří jí rádi podají pomocnou ruku. (Zíza)

Recenzie používateľa Zíza k tomuto seriálu (3)

Season 2 (2012) (S02)

Přeloženo. (Minimálně pár slovy ohodnotím, až to uvidím.) ()

Season 3 (2014) (S03)

Není to nic spešl, ale pokud potřebujete zahřát na duši a poslechnout si pár pěkných písniček, tohle by šlo. Všechny páry byly zajímavé, měly svá trápení, ale i vtipné momenty. Navíc to mělo dokonalou Bramboru – není to tak, že by se mi ten týpek nějak zvlášť líbil, ale hrozně se mi na něm zamlouvalo, jak má svou milovanou přečtenou. To je přesně ten typ chlapa, který prostě nemůže existovat. Ale i tak jsem si ho užívala a fandila mu. Celkově to velmi pěkně zachycuje vztahy mezi lidmi (zřejmě proto to působí tak milým dojmem). Navíc dojem zamilovanosti tu nekazí polibky alá leklá ryba. Body navíc. Nezanechá to ve vás pocit, že jste viděli korejský seriálový skvost, ale určitě vám to vykouzlí úsměv na rtech. Pěkné a někdy si určitě dám i předcházejících série – až mi bude zima a já budu chtít zahřát. Přeloženo. ()