Heartbeat Love

Krátkometrážny / Romantický
Taiwan, 2012

Réžia:

Leste Chen

Li Wei Cheng se vydá do Austrálie. Kamarád mu připraví překvapení v podobě spolubydlícího, se kterým by měl sdílet pokoj. Ale stala se chyba, protože spolubydlící není muž, ale dívka Yang Xiao Yu, která to razantně odmítne, protože čekala dívku. Svůj názor změní v okamžiku, kdy Wei Cheng otevře kufr, jenž si nedopatřením s někým vyměnil cestou do hotelu, a ona se právem domnívá, že se jedná o gaye. Dokonce se pak začnou vydávat za novomanžele, což jim přináší určité výhody. Ale jaký je pravý důvod, který Xiao Yu přivedl do Austrálie? Co skrývá? (andiek05)

Isabella.M

Milé, podarené, tak krátke, že sa tam nemá čo pokaziť. Príjemná oddychovka na nedeľné popoludnie, kde títo dvaja šarkani hrajú aj niečo normálnejšieho (najmä Show Luo, v prvej polke Hi, my sweetheart sám osebe prakticky nepozerateľný, - nie som proti ázijským bláznovstvám, mám ich rada, ale toto už prekročilo moje únosné hranice) ()

Vavča

Pohodová reklamní pohlednice na Austrálii, skvělá Rainie Yang, lituji, že ji nevidíme v TV seriálech a filmech častěji, sympatický Show Luo, všechna klišé podána dovedně s nadhledem, fungují, nic na co bych si stěžoval, 3,5 hvězdy za povedenou atmosféru, dobré herce. ()

Jirka_Šč

Zajímavý formát, který je současně slabinou - pět desetiminutových epizod, které šly na internet a byly podporovány Australia's Tourism commission (za účelem prezentace Austrálie pro čínské turisty). Negativum je, že to působilo spíchnuté horkou jehlou (scénář) a poněkud uměle. Pozitivum je, že to má momenty, na které se hezky dívá. Plus Rainie Yang, která měla pro mě nezapomenutelný okamžik v Meteor Garden (přestože po zbytek seriálu byla šedá myška) a rád jsem ji viděl znova. Lehce nevyvážené. Ok :). ■ P.S. Můj úvodní pocit byl "šílený guláš", protože jsem si omylem pustil jako první poslední, pátou epizodu :). ()

Zíza

Přeloženo. (Trochu dlouhá reklama, ale zase je tam spoustu prostoru na product placement. Tak asi je to pěkný, ale je to neuvěřitelně prvoplánové - co chcete taky od reklamy, že? - a natočené na hroznou kameru. Ani ta hudba není tak líbívá, jak se vás snaží přesvědčit. Natož výkony hlavních představitelů. Nejlepší z toho byl ten klavír na začátku.) ()