Konečně se jí splnil dávný sen. Ale místo získávání drahocenných lékařských zkušeností se vydává po stopách temného doktorského spolku. Paula Henningová získá místo na exkluzivní Heidelbergské škole. Když objeví tělo kluka, kterého potkala na zastávce, znetvořeno. Začne pátrat po tajném spolku, působícím na její škole... (oficiálny text distribútora)

Dudek

Pitvání živých lidí, tajná organizace a pěkné ženy, to přesně mělo z Anatomie dělat naprůměrný horor, ale výsledek je nakonec trochu jiný. Jak tomu už u teen filmů bývá dočkáme se směsy současných hudebních hitů, sexu, pubertálních vtípků a samozřejmě děsivých vražd. Jenže záleží na schopnosti tvůrčího týmu jak tahle polívčička nakonec divákovi zachutná... Abych se přiznal, nebyla až tak špatná, mám sice drobné výhrady k nevydařenému navozování atmosféry a hereckému ánsáblu. Cekově se jedná o průměr, příběh sice diváka nemá jak chytit a ani režie neoslní, ale na druhou stranu se zase nejedná o jednu z těch opravdu špatných pokusů o film, které neuvádějí do rozpaků jen tvůrce, ale především diváky... ()

Margerie

Dvě hvězdičky z nostalgie. Jeden z prvních hororů, které jsem viděla, a tehdy mě to samozřejmě dost slušně vyděsilo a vyvolalo i pár bezesných nocí. S odstupem času jsem se na Anatomii podívala znovu... a je to - jak jinak - běčkový horor, který má celkem originální nápad, ale u toho také zůstává. Jinak klasický hororový scénář, až je to úsměvné, jak je předvídatelný. ;-) ()

vincent odpad!

Neskutočne zle spracovaný námet, ktorý vlastne ani nebol zlý. Neskutočne stupídny sled scén spolu s nelogikou (alebo som to možno predsa len nepochopil ja sám) spôsobil, že som niekde v dvoch tretinách filmu stratil prehľad vo co gou. Scény, ktorých som sa mal asi zľaknúť, ma nechali bez pohnutia. Ľakačky boli úplne trápne. Záver bol neskutočne naťahovaný a popretkávaný akýmysi scénami, kde bol pokoj, či dokonca súlož. No a posledná naháňačka je typu, kedy už začnete držať palce tomu zlému, aby toho dobrého konečne poriadne dobodal, pretože ten stále akýmsi spôsobom útočníkovi utečie (či stále keď prebehne okolo rohu, získa pár metrový náskok pred prenasledovateľom :). Franku Potente mám naozaj rád, len škoda je, že si nedá pozor na filmy v ktorých hrá. No ale každý potrebujeme platiť nájom, všakže?! ()

blackrain

Vlastně to ani není horor, spíše je to docela zajímavý thriller. Občas jsem měla pocit jako by se pan režisér nedokázal rozhodnout, co chce natočit. Další důvod proč nemůžu dát plný počet hvězdiček je, že celý příběh je moc dějové roztahaný, nebo na mě tak působil. Možná se to mělo všechno odehrát jedné noci. No, vzhledem k to mu, že to natočili naši západní sousedé, tak to zase tak špatné nebylo. ()

iXtr3m3

Technicky veľmi veľmi podarený kúsok, ktorý aj dnes po dlhých 21 rokoch by mohol v kľude obstáť v dnešnej konkurencii. Čo sa týka scenára, tam to samozrejme už viac drhne a casting by v dnešnej dobe hypermodelov a LGBTQ asi úplne pohorel, ale pozrel som to s manželkou, ktorá to ešte nikdy nevidela a na prekvapenie nenadávala. ()