Stavbyvedoucí Milan se po 25 letech v terénu rozhodne pro změnu. Bude v novém prostředí spokojený? (oficiálny text distribútora)

vitekpe

Cernobila inscenace brnenske televize o problemech byvaleho stavbyvedouciho, nyni urednika "na podniku", a to nejen pracovnich, ale i soukromych... Potesila moje oblibena, pohledna Zdenicka, a do role manzela celkem dobre padnouci Dufek. Protoze uz jsem v zivote leccos videl i slysel (a nakonec asi i zazil), neprislo mi to zas tak mimo...je to proste o praci a o obycejnem zivote. ()

slunicko2 odpad!

Typický produkt reálně socialistické televize aneb Kde nic není, ani soudruh Husák nebere. 1) Ano, dobře si vzpomínám na bezduché televizní inscenace, filmy a další a další ideologicky vyhovující neskutečně nudné a prázdné pořady, které tvořily hlavní náplň vysílání československé televize v 70. a 80. létech, pořady příliš řemeslně dobré na to, aby šly ihned v čase zplození do stoupy a málo příšerné na to, abychom se jim po létech zasmáli. Měly barvu typickou pro tehdejší dobu - šedivou. 2) Nicméně je třeba podotknout, že uvedená náplň bezzubých sdělovacích prostředků měla jednu přednost - nikoho nesváděla k nadměrnému sledování televize. ()