silentname

Od "Hot Water" som veľké očakávania nemal. Dúfal som len, že film bude mať nejaké vtipné momentky a Larry Rippenkroeger tu neprinesie nejaký komediálny športový výplach. To sa tu chvalabohu nekoná. Hoci má film niekoľko slabších momentov, tak ako celok môžem povedať, že som sa počas sledovania bavil. Je mi jasné, že to nemá za sebou žiadnu áčkovú produkciu a miestami sú niektoré fóry dosť trápne, no keď sa zadarí, tak som sa úprimne smial. Príbeh je síce klišé, no má tiež aspoň nejaké dobré momentky, ktoré by som povedal, že stáli za to. Na druhú stranu ale niektoré rezolúcie sú spracované absolútne tragicky. Ako konflikt medzi našim hrdinom a jeho láskou. A potom to udobrenie. Nepochopiteľné. No myslím si, že ak máte náladu na nejakú športovú komédiu na vodných skútroch s Trevorom Donovanom, tak toto vám poslúži celkom fajn. Ale ako som povedal, niektoré momentky sú vysoko trápne. A možno by som sa na to iný deň pozeral kritickejšie. No dnes mi film zapasoval do nálady. Ale nemôžem ho označiť slovom dobrý. Ale pozerateľný. Hodnotenie: C+ ()

chamonix

Režisér je evidentně fanoušek osmdesátkových plážových komedií. Hodně se ale od té doby změnilo: všechny holky jsou dnes zahalené, všichni zestárli a příběh (kterého v podobném typu filmů nikdy moc nebylo) je ještě plytší. Dinosaurus na skútru v upoutávce je jediná zábavná věc ve filmu. ()