Příběh rasové nesnášenlivosti se odehrává kdesi na jihu Spojených států. V jednom vlaku ve vagónu určeném pro černochy byl zabit černý muž opilým bělochem. V tu chvíli tam byli pouze dva další lidé. Černoch Sydney, který okamžitě prchá z místa činu ze strachu z bílé justice a další svědek, údajná zpěvačka běloška Lizzie, popíše celou událost pravdivě. Případ je o to složitější, že policie zatkne domnělého vraha, synovce senátora. Ve vyšším zájmu je Lizzie vydírána policií obviněním z prostituce. Jak se rozhodne? (tahit)

Martin741

De Funes je precenovany, toto je presne ten typ extra lacnej, planej, nudnej francuzskej ludovej zabavy. S odpornymi kulisami. Nic proti francuzskemu narodu, len mam kurevsky vela proti tomuto filmu, vlastne ten film nenavidim, je to len o picny chlp lepsie nez ta megasrajda Takovi Normalni Zabijaci . 2 % ()

tahit

Viděl jsem pár podobných filmů, v nichž je prezentován obdobně rasismus. Tehdy, kdy se tento film odehrával, asi docházelo k podobným příběhům v Americe často. Vlastně jsem si uvědomil, že co se týče nálepek oboustranné xenofobie a rasismu tak se toho moc ani u nás nezměnilo. ()