Martrix

TEN KDO NEMILUJE, ZŮSTANE MRTVÝ. A nutno dodat, že nejsilnějším pudem, který nám příroda dala, je přežít. A když jsme u toho, tak: Matka vypráví pohádku..." ....a princezna vzala žabáka a mrštila s ním o zeď...", Dcera se podiví..."ale ne, vždyť ho měla políbit?!" Matka se pousměje a odpoví..."ale ne, to je Disney. Toto je reálný příběh". Námětů k zamyšlení nejdete v The Fall minimálně tolik, kolik otázek v sobě nosíte. Myslím, že to tak Cubitt nezamýšlel, ale muži jsou v tomto seriálu ukázáni v lepším připadě jako telata, v horším jako slaboši a nejhorším, jako násilníci. Úplně příjemně se to nesleduje. A o tom to má být. I pasivním sledováním, si můžete tříbit myšlenky. Tedy pokud nesjíždíte jen filmy o běsnících robotech, nebo porno. Tímto děkuji uživateli DeLaFere za doporučení The Fall. ()

Pepinec

Poslední epizoda vynikajícího seriálu The Fall mi připomíná rady a zákazy rodičů z dětství. Já o ně tenkrát nestál, já je nechtěl, já si všechno představoval úplně jinak. Jenže já za nějakou chvíli pochopil, že to bylo to nejlepší, co mohli udělat. Rodičům děkuju a Pádu gratuluju za nejlepší zakončení seriálu, jaké jsem kdy viděl. ()