Necrotongue

Druhá řada seriálu mě dostala, napětí by se dalo krájet, atmosféra je ještě výživnější než v předchozí sérii a herecké výkony povětšinou výborné. Do těchto výkonů nejsem schopen zařadit Jamieho Dornana, postavu sériového vraha mu sice věřím, ale myslím si, že jeho obličejová mimika má velmi blízko k výkonům Bena Afflecka a podobně jako Kristen Stewart trpí jakousi podivnou nedomykavostí rtů. Jinak jsem po všech stránkách spokojen, postupné shromažďování důkazů spolu s minelami při ochraně svědků a podezřelých, dává seriálu nádech opravdovosti. ()

Lachtaan

S druhou řadou přišel The Fall s možná ještě zběsilejším tempem, dokonce až takovým, kdy jsem si říkal, co se sakra může odehrávat v té poslední, třetí řadě, jestli se všechno stihne semlít již v této šestici epizod. Jamie Dornan se tu vyprofiloval v opravdu slizkého zabijáka a nebylo se čemu divit, že tenhle seroš sklízel takové ovace. Škoda, že si svůj půvab neudržel i na poslední metě. [viděno na Netflixu] ()

Maynard.

2.sérka je velmi důstojným "pokračováním" té předešlé. Jestli se tomu vlastně dá vůbec říkat pokračování, když by to bez týhle série nemělo žádnej konec. Zajímavý je, že vrah je lapen a že se příběh dál ubírá trošku netradičním směrem. Rozhodně mě navnadila si tenhle seroš dát celej. Jo a dneska mě čeká poslední díl 3. série, sem docela napjaten. Ale mám svůj tip, kdo by to mohl celý ještě pěkně zamotat... ()

warrenur

Mierny pokles urovne a par preslapov v zavere, ktore ma skor otravovali, ci dokonca nudili. Hlavne na strane vysetrovatelov a potom zvlastne spravanie "skrtica", co vsak mozeme pri jeho "psychickej jedinecnosti" ospravedlnovat hocicim. To dava tvorcom vzdy obrovske moznosti az to uz vnimam ako taku "barlicku". Samotna Gillian mi tiez uz tou "polohou" detektivky obcas liezla na nervy. 60% Snad bude tretia seria posledna a lepsia ako druha. Rad by som ten "nekonecny" hon uz videl uzavrety. ()

kenkaku

Druhá řada sice přímo navazuje, nicméně kvalitativně jde dolů. Je sice hezké vidět "jak to bylo dál", ale ještě hezcí by bylo, kdyby to dávalo smysl. Paul tahá za nitky a manipuluje s "náctkou", aby... nic. Čekal jsem, že z toho celého vyleze nějaký chytrý plán jak na policii vyzrát, ale ono P.R.D. O to víc mě překvapilo jak scénář vše co se 5 epizod buduje, prakticky spláchne v té poslední jako by se nic nedělo. ()