LachtanShows

Dle ďábelskosti, kterou dokáže postava Paula Spectora projevovat, se už vůbec nedivím, proč byl Jaimie Dornan vybrán pro roli Christiana Graye. Závěr epizody vytahuje celé předešlé dění na plnou palbu. Skóre zatím 1:0. ()

Martrix

Tak nevím...na jednu stranu jsem si pochvaloval, že se ubralo na autentičnosti, na druhou...v tomto díle některé momenty přerostly do zavlasypřitažeností. Pořád zůstává spousta dobrého, ale tento vývoj se mi moc nelíbí. Jestli jsem doteď uvažoval o tom, že by mohlo jít o skutečný příběh, po tomto díle už si to nemyslím. Teď už vykazuje The Fall symptomy seriálové, resp. filmové tvorby...sice velmi kvalitní tvorby, ale ten punc neobvyklosti se pomalu vytrácí. A to je škoda. ()

warrenur

Hm, mozeme ocakavat, ze vysetrovatelke z toho nakoniec "hrabne", alebo podobny uleteny "tanecek", cim sa bude spochybnovat pred kolegami, alebo podobne klise??? Pretoze v tomto dieli bolo preslapov znacne viac ako doteraz, a tak by ma neprekvapil nejaky podobny skratkovy stereotyp, ktory by ale atmosferu uplne zabil. Meh. 45% ()