Najt

Proč je pilot dycky o hovně a pak se to rozjede? Protože to tak je, protože seriál není o jednom dílu, ale o celku. A je těžké zaujmout ve 40 minutách, když má celý seriál třeba 18 hodin, jako v tomto případě. Přeci jen, dříve mě přišlo, že piloty byly mnohem lepší a zajímavější, než teď a nebo to je jen tím, že dnes jsme mnohem rozmlsanější než před 10-15 lety ? ()

Martrix

Začal jsem se na Fall dívat na doporučení s tím, že mám přečkat dva první díly a pak to bude pecka. Je fakt, že nebýt toho varování, tak by mě první díl nenavnadil. Je to studené a soustředěně neosobní stejně, jako postava Stelly, kterou hraje G. Anderson. Můžete se dohadovat celý díl, jakou pointu to vyprávění o začínajícím vrahovi, bude mít. Jde o to ukázat, že vrah může být úplně obyčejný manžel a otec rodiny? Nebo má jít o ukázku autenticky podaného vyšetřování? Nebo je za tím vším víc a osudy postav se protnou v dalších dílech? Nemám páru, ale dám tomu čas, protože když nic jiného, tak natočené je to dobře a herci mi sednou. ()

Mamlas odpad!

Takový ten typ seriálu, kde se toho moc neděje a hlavně se vykládá. Když už se něco náhodou něco děje, tak tak 3x pomaleji než v běžném životě a tak 6x pomaleji než by to mělo být ve filmu. Skoro celé jsem to postupně popřeskakoval a nenašel jsem ani jedno místo, které by aspoň něčím jakkoli zaujalo a ani důvod zkusit některý další díl téhle vleklé extranudné kraviny. (0%) ()