Neočekávané drama mladého cyklistického páru na zastávce v idylické hospůdce českého venkova. (oficiálny text distribútora)

swamp

Povídka televizního cyklu Velmi uvěřitelné příběhy. Siláci mi připomněli Menzela či staršího Formana.. aspoň do té chvíle, než Jan Hřebejk zasadí svou první (a současně poslední) ránu. :D ()

LexBarker

Nejlepší povídka z cyklu.Honza Hřebejk je v roli intelektuálskýho cyklistickýho zmrdíka dost přesvědčivej,takovej druhej Dustin Hofman ze Straw dogs...Zakřiknutej,nesmělej,ale když jde do tuhýho,drsňáci padají k zemi s krumpáčem,nebo kulkou v hlavě...Atmosférická hudba,Víťa s Milošem a moje oblíbená Mirka Součková,toť kombinace,co pro mne nemá chybu... ()

Adam Bernau

Vychytaná reklama na Horalky. Přesná výletnická atmoška, Hřebejk s partnerkou dokonalí. Silně mě znervózňovalo její zaujaté pokukování po silácích. I zde musím po druhém zhlédnutí zvednout počet (z tří na čtyři). ()

manonfire

Nepřijde mi to celé jako nějaká genialitka, notabene v záměrné zkratce cokoliv vystihující. Nicméně už jen ten kontrast obrýleného posránka v knajpě 67cenové skupiny, okořeněný spolubicyklistkou se zvědavě vyplazeným jazýčkem na vahách pákového souboje dvou ultrapak, se mi do dětské paměti zkrátka vryl. Mimochodem Miloš Vávra, ten musel bejt drsnej už jako mimino. Jeho máma si určitě potírala rozdrásané prsní dvorce kalciovou mastí. 60% ()

• Když pár odjíždí z hospody, tak jede na jiných kolech, než na kterých přijeli. (Duoscop)