Paul Rudd a Amy Poehlerová jsou v tomto zábavném pojetí oblíbené romantické komedie tím nejnepravděpodobnějším párem, jaký kdy uvidíte, s výjimkou filmů Nory Ephronové. Korporátní krysa Joel (Rudd) se snaží zavřít Mollyinu (Poehlerová) výstřední cukrárnu za rohem... ale místo toho jí ukradne srdce. Budou žít šťastně až do smrti... nebo ne? (HBO Max)

blackJag

"RADŠI BUDU SAMA A ŠŤASTNÁ, NEŽ S TEBOU A NEŠŤASTNÁ." Trochu jako z dílny Mr. Trošky a jeho "geniálních" KAMEŇÁKů. Nebo ještě lépe, úplně jako celovečerní TELE TELE. Sem tam fórek, spousta vaty, hrátky s klišé, bohužel z velké části úplně hluché, utahané, bez pointy... Nakonec do toho vlétne Michael Shannon, to bylo super, ten jeho maniakální výraz je s tématem filmu v nádherné opozici, ale je to málo a hlavně, je to pozdě. 30% ()

Steny94

Podarená paródia na romantické filmy, ktorá sleduje dvojicu zaľúbených, ktorým to však aj napriek iskre a sympatiám stále nejako nevychádza. Amy Poehler a Paul Rudd si svoje pôsobenie v projekte rozhodne užívajú, svoju sympatickosť využívajú na 100% tak ako aj ostatný herci, ktorý stvárnili menšie postavy. Mňa rozhodne bavilo pozorovať tie najviac klišé momenty, ktoré v romantických filmoch dookola sledujeme, prehrané do absolútnej absurdnosti. Preto za 4*. ()

novoten

Na třicet a více let staré a dvacetkrát viděné kousky se dodnes vyprodávají kina, opakovaně zní stížnosti na to, že žánr parodie je mrtvý a taková perla se nechá ležet ladem a víceméně nikdo ji neviděl. A přitom staví žánr na hlavu, Paul Rudd i Amy Poehler se mohou přetrhnout a střílí jednu slovní i nonverbální  šílenost za druhou, ať už se na diváka přichytí nebo ne - a do toho jim občas přijde pomoct nějaká více či méně známá seriálová tvář, nejčastěji z Wet Hot American Summer. Smál jsem se, pohoršoval, nevěřil vlastním očím, ale v první řadě nechápal, proč jsem si s touhle rukou nepotřásl mnohem dřív. Jak ale sleduji spoustu komentářů, někdo by trefnou parodii nepoznal, ani kdyby do něj narazila v plné rychlosti. U stížností na to, že tenhle slaďák je nějak mimo, se začínám bát, kdo si utahuje z koho. ()

uodevr

"I heard you had a divorce. I'm sorry." "Apology accepted." Možná je to jenom výkyv vkusu, ale já se u téhleté dekonstrukce těch nejhorších romcom klišé bavil naprosto královsky, smál naprosto hlasitě, některé scénky si dokonce i přehrával opakovaně. Ano, je to vlastně hrozně hloupý film, který by mohl natočit kdokoliv, ale faktem zůstává, že holt nenatočil, a já doposud věru neviděl takto krystalicky čistou úkazku sebeparodie. Ano, pracuje to jen s těmi opravdu brutálně okoukanými klišé, které už na vážno nikdo nepoužívá dobrých pár let, ale o to je to ve výsledku vtipnější - člověk je vidí po dlouhé době a uvědomuje si, jak stále přežívají v jádru i mnoha modernějších klišé. A že to má nešťastný casting? Však to jen ještě umocňuje výsledný efekt. Jednohubka, kterou rozhodně nemusím vidět víckrát, ale zdejších 46%, necelou hvězdičku na Netflixu, a někdejší brutálně negativní recenze opravdu nechápu. ()

Aljak

Ako paródia by to veru nebolo vôbec zlé, len keby tak trochu ubrali tých absurdít. Je mi jasné, že na nich sú v podstate paródie postavené, lenže tu to bolo miestami nesmierne zbytočné. Námet dobrý, príbeh tiež, lenže samotné spracovanie a ten štýl akým to bolo podané mi akosi nesadlo. A to mám paródie celkom rád. Táto vyzerala zozačiatku naozaj sľubne, a mala množstvo dobrých momentov a scén, lenže tých trápností tam bolo bohužiaľ viac - a tie stiahli film do podpriemerných sfér. Škoda, ale aspoň Paul Rudd ma celkom bavil, no a Amy Poehler mi prišla trochu nevýrazná na to, že hrala hlavnú rolu. ()