Boj o štěstí a velké peníze rozjíždějí Markéta Mayerová a Slávek Boura. (oficiálny text distribútora)

SOLOM.

Občas není na škodu si připomenout nějaký ten „zábavný“ pořad, který běžel v TV zhruba v době, kdy jsem končil střední a potřeboval se u něčeho odreagovat. Je sice pravda, že duo Slávek – Markéta mi nikdy nějak závratně nepřirostlo k srdci, ale zas až taková sračka, jak ukazuje zdejší hodnocení, to nebyla. Párkrát jsem se u toho i zasmál a některé disciplíny nebyly zas až tak špatné. ()

MikeCool

TV-pořad. Snaha Čechů udělat sportovně laděnou soutěž po americku. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 35% (1*) | ()

kingik odpad!

Taková neškodná finanční hra, která těžce nedávala smysl. Podíval jsem se letmo, když to jelo nedávno z archivu. A je s podivem, jaké šílenosti běžely tehdy na začátku milénia v telce. Vysokoškolsky vzdělaný Boura kýval na každou hovadinu, Mayerová nesměla u toho chybět. Zkusil jsem se naladit na náladu soutěže, nešlo to ani omylem. Ale ono v té době bylo všechno jinak. Mobily jak žehličky, méně internetu, tak se z nudy čekalo na tandem Boura/Mayerová jako na spasitele kudy z nudy. A určitě se našlo množství příznivců jejich humoru. Bral jsem je ještě v šíleném Rande, zde už nikoliv. 0/10 ()

MM_Ramone odpad!

Nedávno som si pri hodnotení relácie "Rande" položil otázku, že čo sa stalo s trápne výstrednou moderátorskou dvojicou Markéta Mayerová a Slávek Boura. Boli to totálne neznesiteľní exoti. Ona dominantná česká buchta a on submisívny ukrajinský trkvas. Tvorili bizarný manželský pár, ktorý sa stal na krátky čas hviezdami českej, komerčnej televízie Nova. Manželstvo je rozvedené, televízie stratili o nich záujem, ich pätnásť minút slávy pominulo. Tak čo je teda s nimi? Teraz už vďaka komentárom niektorých tunajších užívateľov viem, že Slávek je úspešný, pražský taxikár a Markéta vypadá stále ako píča. Niečo podobné som aj predpokladal. A tiež plne súhlasím s tvrdením, že ten ich BDSM štýl bol vskutku smiešny. "Vabank" bol jednou z relácii, kde mali možnosť sa plne realizovať. A podarilo a im presne to čo vždy, vyprodukovať primitívny odpad! ()

eFOXsize

Náhodou to bylo vtipné. Směšnost moderátorské dvojice a namyšlenost soutěžících mě vždycky dokázala pobavit. Za víc to ale nestálo a po delší době alias pravidelnějším sledování mě ústřední dvojici brnkala na nervy. Nicméně, stejně mě neúspěchy soutěžících dokázali pobavit, na tom se nic nezmění. :-)) ()