Známá návrhářka Košino Ajako (v seriálu přejmenovaná na Oharu Itoko), která zemřela v roce 2006 ve věku dvaadevadesáti let, byla úspěšnou a uznávanou. Sama vychovala tři dcery Hiroko, Džunko a Mičiko, které se vydaly v jejích stopách. (Zíza)

Zíza

Asadory založené na skutečném životě někoho zajímavého mají vždycky něco do sebe, protože ačkoliv jsou přikrášlené, tak víte, že nakukujete někomu do života a v podstatě to obsahuje jeho celý život (minimálně v tomto případě). Abych se přiznala, dlouho mi trvalo, než jsem si zvykla na Ono Mačiko, nevím proč, ale prostě mi do této role nesedla. Nelíbila se mi. Navíc ani módní návrhářství mi nic neříká, takže i tohle byl trochu oříšek. Ale nakonec to bavilo, mělo to své silné momenty – ať si člověk poplakal, nebo se pobavil. Každopádně Košino Ajako byla fakt borkyně. Ze začátku mi také trvalo, než jsem se zakoukala, protože občas byl fajn díl a pak delší dobu nic moc, co by mě více zaujalo, ale i tak si myslím, že je to určitě zajímavé dílo a pokud někoho zajímá zrovna tahle návrhářka, tak jen směle do toho. Slabší 4*. ()