Jeppangwang Kim Tak Goo

• Južná Kórea 제빵왕 김탁구 (viac)

Kim Tak Goo je najstarší syn Goo Il Joonga, prezidenta pekárskej spoločnosti Samhwa Enterprise. Aj keď je Kim veľmi talentovaný pekár, zdá sa, že je predurčený k postaveniu svojho otca a má sa stať prezidentom spoločnosti. Rodina Goo Il Joonga nesúhlasí, aby sa stal nástupcom svojho otca vo vedení firmy, pretože jeho matkou bola Goo Il Jongova milenka. Kim Tak Goo sa tak rozhodne stať sa najlepším pekárom na svete. Jeho cesta za splnením svojho sna sa však skomplikuje, keď sa nečakane stretne so svojou prvou láskou a s nevlastným bratom. (ČSFD)

YukiKaze

Netradiční dorama, která mě naprosto uchvátila. Výkony mladších herců byl opravdu nečekaným překvapením. A výkony starších? Klasika. Kdybych mohla, nebo spíše měla čas, tak kouknu ještě jednou. Hlavně doramovský debut Joo Wona byl parádní. :-)) Vřele doporučuji!! ()

Moiraine

Nečekala jsem, že mě to tak chytne. Sice mi prvních šest epizod z minulosti přišlo možná trochu moc dlouhých, ale s postupujícími díly mě to bavilo čím dál tím víc. A s oběma bratry jsem to až neuvěřitelně prožívala. Musím ale přiznat, že mým favoritem byl spíš Ma Jun. Tahle postava je nádhernou ukázkou, jak mizerná výchova dokáže pokřivit charakter. Asi bych tomu mohla pár věcí vytknout, ale konec mi to vše vynahradil. Je to poprvé, co jsem si přála nějaký konec a on se do posledního puntíku splnil. Přestože se nenechávám jen tak něčím dojmout, v jeden okamžik jsem i slzu uronila. ()