Cousin Ben Troop Screening with Jason Schwartzman

všetky plagáty

Krátké video je malým nahlédnutím do světa vykouzleného režisérem Wesem Andersonem ve filmu Až vyjde měsíc, bylo vytvořeno k propagaci snímku před jeho uvedením. V tomto dílku nahlédneme do skautského tábora, kde se chystá filmové promítání organizované svérázným vedoucím (Jason Schwartzman). Ze zmíněných důvodů Anderson vytvořil ještě video Moonrise Kingdom: Animated Book Short. (J.Connor)

JohnnyD

Fajn bonus/trailer/whatever na Moonrise Kingdom. Jason Schwartzman je bohovský a detskí herci mu skvelo sekundujú. Ako viral k filmu ok, no ako samostatný krátky film to nefunguje. ()

dr.horrible

Poznáte ten pocit, keď si želáte, aby film neskončil? To presne sa mi stalo pri Moonrise Kingdom. Ibaže on skončil. O to väčšia bola moja radosť, keď som objavil tento bonusík a znovu som sa ešte na chvíľku mohol dostať do toho úžasne divného Wesovho mikrosveta. Ako kraťas trochu pointless, ako teaser slušné, a ak to (ako ja) objavíte až po zhliadnutí celovečeráku, môže vás ešte celkom príjemne potešiť. ()

Dever

// Production Funny or Die // Videl som Moonrise Kingdom, ktorý ma žiaľ nenadchol tak ako som očakával, presne tak isto ako táto upútavka. ()

Her_Bear

Jsem přesvědčený, že Wes Anderson je naprosto geniální režisér a scénárista. Viděl jsem všechny jeho věci a každá mi udělá radost. Je ale jasné, že lidi Andersona buďto milují a obdivují, nebo nechápou. Hodnocení některých uživatelů u jeho filmů jsou dost vtipná. Uvědomte si, že to dělá pro radost vám. Když nepatříte mezi fanoušky „jeho vlastního žánru“, tak jeho filmy nehodnoťte, je ztráta času se je snažit hodnotit podle konvenčních žánrových zařazení :D ()

• Bus token (transit token), kterým jeden chlapec platí, je autobusový žeton vypadající jako mince, často perforovaný a často s nápisem "Good for one fare". Různé dopravní společnosti vyráběly vlastní bus tokeny. Dnes jsou objektem sběratelských aktivit. (Jirka_Šč)