Malá televízna komédia zo súčasnosti. (STV)

ELDoctorow

Jeden z najobľúbenejších filmov medzi členmi American Humane Association. To, že staré československé inscenácie, čo okolo obeda vysiela RTVS sú v deväťdesiatich percentách prípadov podpriemerné sračky som si už tak nejak zvykol a stalo sa mojou úchylkou aj napriek tomu ich ďalej pozerať. Občas ma však aj tu dokáže ešte niečo prekvapiť a podliezť už beztak prekliato nízko položenú latku kvality. Ako ste si už mohli všimnúť na mojom hodnotení práve toto je jeden z tých prípadov. Niečo tak zlé a otrasné som nevidel už veľmi dlho (a prosím všetkých bohov nad nami, nech zas veľmi dlho neuvidím) a mám čo robiť, aby som sa zdržal v mojom hodnotení naozaj silných vulgarizmov obsahujúcich hovorové slová pre penis, vagínu a koitus. O žánri komédie nemôže byť ani reč, jediný záchvev úsmevu sa filmu podarilo vyvolať na mojej tvári v momente keď konečne skončil. Počas neho som cítil len nekonečnú beznádej, sprevádzanú stratou viery v ľudstvo. Trpel som tú pol hodinu viac ako tie kapre pri mlátení kladivom po hlave. Strašné, obludné, hrozné, monštruózne. Zaprisahávam vás, pre lásku božiu - nepozerať! A ak robíte v RTVS spravte ľudstvu tú službu, nájdite kotúč s týmto filmom, spáľte ho a potom spáľte ešte aj ten popol čo zostal. Po smrti to z vás spraví svätca. ()