Sven, obyčajný švédsky muž, unudený a nespokojný so svojím hektickým životom, sa rozhodne odísť do Thajska. Stretáva tu množstvo zvláštnych i komických postavičiek a naučí sa čo-to o láske, priateľstve, ale aj o sebe samom. (Severská filmová lekce SCANDI)

Malarkey

Tenkrát na Phuketu je neuvěřitelně fajnová komedie. Sice je její podstata naprosto klasická a v ničím se neliší od celé řady dalších romantických komedií, ale to zpracování si podle mě pět hvězdiček zaručeně zaslouží. Díky postavám ve filmu, díky hercům, díky atmosféře a díky prostředí. Skvělý film a splnil účel. Zvednul náladu. ()

italka63

Já moc na romantické komedie nejsem, obvykle jsou přeslazený, uječený a přepitvořený. Tahle měla milý, laskavý humor, kdy jste si sice netrhali bránici a nestírali smíchy ubrečené oči, ale úsměv vám stabilně nezmizel z tváře. Takový mírný truhlík, dobrák Sven, se v práci naštve a zmizí do Thajska, kde je rozhodnut dopsat knihu.Zná už ze Švédska Gittu, a tak dorazí do bungalovu, na pláži je krámek, v kterém mírně trhlý chlap organizuje sporty všeho druhu, ať se vám to líbí, či ne, a potkává sympaťačku Anyu s očima jako studánky, která se doma rozešla s přítelem a s kamarádkami odjela do Thajska taky. Nádherná příroda, čisté moře, skvělá hudba, slušné hlášky....co si přát na relax víc. Ale že Švédů v Thajsku je:-) :-) Na konci filmu, při scéně s balónkem, jsem se už smála nahlas:-) :-) ()

Aljak

Úplne obyčajná romantická komédia s tradičnou schémou. Jediné, čo ju robí trochu výnimočnou je akurát to prostredie, kam je celý príbeh zasadený - teda na exotický thajský ostrov Phuket. Ale inak nič prevratné alebo neočakávané, práveže naopak. Celé sa to nieslo v duchu bežných klišé. Aspoň že tou scenériou to bolo zaujímavé, no a taktiež niektoré scénky a dialógy boli celkom dobré, že sa na nich dalo aj zasmiať. Ale ako celok sa to nijako obzvlášť nevymyká priemeru romantických komédií. Ale aspoň nejaké oživenie. No a Suanne Thorson celkom zapôsobila, sympatická žena. ()

angel74

Pohodová nálada sálající z téhle romantické komedie je poměrně dost nakažlivá. Nenašla jsem tu sice humor, u kterého bych se válela smíchy, ale potěšila mě absence fekálních a sexistických rádoby vtípků. Navíc mám bezva pocit, že při opakovaném zhlédnutí bych se u některých scén a hlášek bavila ještě podstatně víc. (65%) ()

kareen

Jasně, uznávám, že je to celé taková letní romantická pohodovka, jenže těch okamžiků, kdy jsem měla velmi neodbytný pocit stokrát viděného, bylo na můj vkus až příliš. A na to, že je to snímek ze severu, bych čekala přeci jen trochu propracovanější charaktery. Vím, že je to jen komedie, ale Švédové jsou jinak na psychologii postav machři. ()