Policajt z New Yorku

• USA Golden Boy
USA, 2013, 9 h 19 min (Minutáž: 43 min)

Tvorcovia:

Nicholas Wootton

Hudba:

Blake Neely

Theo James, Kevin Alejandro, Bonnie Somerville, Holt McCallany, Stella Maeve, Chi McBride, Ron Yuan, Al Sapienza, Amanda Setton, Juan Carlos Hernández (viac)

Policista Walter Clark se po záchraně parťáka stává hrdinou policejního sboru. Díky své odvaze je povýšen a zároveň je mu nabídnuta možnost výběru oddělení, kde by chtěl dál sloužit. Clark si jednoznačně volí newyorské oddělení vražd... (oficiálny text distribútora)

mirkath1

Celkem chápu toto nízké hodnocení. Diváci jsou rozmlsaní různými seríály, kde ve značkových oblecích krásky a hezouni řeší neuvěřitelně lehce drsné případy. Ejhle lidsky a obyčejně natočené příběhy s uvěřitelnými případy a lidským přístupem bez stříleček a akcí nikoho nezajímají. Je to smutné, že se oceňují jen blbosti. Mě tohle přišlo zajímavé a pohled, jak hlavní protagonista dozrává v muže.Pravda-příběhy byli nudné, ale věřím, že většina toho co se řeší ve filmech, je ve skutečnosti a reálném životě právě taková. ()

Pajky3

Konečně jsem se dokopal k tomu, abych dokoukal tenhle seriál. Mám k němu tak trochu zvláštní vztah, protože právě tady jsem se snažil dělat svoje první titulky, ale nevydržel jsem až do konce. Proč, to je na jiné povídaní. Tak a zpátky ke kvalitě, tady je jasno už po první epizodě, že se bude jednat o další z řady policejních dramat, které nepřijdou s ničím extra zajímavým či novým a to je škoda. Fakt je, že hlavním tahounem příběhu rozhodně není hlavní hrdina, ten bohužel působí až přehnaně ambiciózně a nesympaticky, díky tomu je hlavním charakterem jeho mentor v podání Chi McBridea. I proto je dobře, že finále je vlastně jeho. Nepřekvapilo mě, že se seriál nedožil další série, protože v podstatě opravdu nenabídnul žádný velký důvod proč by měl pokračovat. ()

iwusha17

Mňa osobne seriál uchvátil už po prvých častiach. Je to niečo iné a mne bol hlavný hrdina sympatický a to nie len preto že vyzerá neuveriteľne dobre, ale aj tým aký bol, on nebol totiž ako vo väčšine seriálov niekto kto to mal v živote ľahké. Páči sa mi tu práve to, že on sám si tým prešiel a je celkom ľudský, ochraňuje svoju malú sestričku, snaží sa robiť len tie správne rozhodnutia a ozaj to nemá ľahké. Ja si myslím že pokračovanie by bolo super, lebo je to niečo iné takéto niečo som ešte nikde nikdy nevidela. ()

MoiJe

Pilot je pri najlepsom tak za 2*, hlavna postava nie je prave sympatak a obecne sa nestalo nic, co by zaujalo. O čom? Mladý policajt pochôdzkár sa rozhodol, že chudoba už nikdy viac a so svojou karérou má veľké plány, ktoré sa mu aj darí napĺňať. Zatiaľ je teda najmladším detektívom vrážd a zvyká si na intrigy na okrsku i prípady a furt sa snaží pred vedením abo médiami zažiariť. Aspoňže nový parťák sa snaží, aby si nováčik príliš nenabil. ()

ferika

Je to prijemna rozpravka, ktora je robena presne tak, aby akcnost bola v medziach povolenych aj pre nizsie vekove kategorie pred vecernou rozpravkou. Amerika je prijemne miesto na zivot, kde zlomyselny kolega vytvara viac napatia nez vrazda, ktora sa nejakym omylom stala tam vonku na ulici. A ten americky sen - no, toto ma dojima k slzam! Do certa, ale pozera sa to celkom prijemne. Len netreba rozmyslat, ani porovnavat pribeh s realitou. Ani porovnavat tento serial so starou klasikou US radsej tiez nebudem. A s europskymi krimiserialmi uz radsej vobec nie. Apropos - mali tam dat sympatickejsie baby. ()