B3n

Scenáristi si pripravili ďalšiu sezónu, ale zjavne im už dochádzajú nápady. Piata séria je stále ešte nadpriemer, čo sa týka žánru, ale už je tam cítiť, že nasilu vymačkávajú z témy maximum a tak sa stávame svedkami nečakaných (nebojím sa povedať absurdných) situácií, ktoré by asi normálne nenastali. Ukrajuje to z realistického pôsobenia seriálu. Keby seriál ukončili treťou sezónou, mali by sme v rukách jednu z najlepších kriminálok. Takto závisí od nich, koľko to budú naťahovať. Škoda, že nemôžem napísať prečo si to myslím, aby som neprezrádzal dej. ()

warrenur

Ako som spomenul uz v niektorom v komentaroch ku konkretnej casti. Drogova tema a "deep-cover agent" mi nie je neznama a tak som uz mnohe postupy a scenaristicke spracovania videl z inych kvalitnych serialov. Toto spracovanie opat nie je vobec zle. Ale moc ma neprekvapovalo a dufal som i v trochu viac zapojenia osobnych zivotov agentov, ale nastastie neboli opomenuti. Vadilo mi az prilisne tlacenie na pilu v otazke "hlavneho podozriveho" a tie rozpory, ktorymi nas dost necitlivo castovali. Suhlasim, ze obcas sa to dost priecilo logike. Uvidime, zistil som ze siesta seria uz davno vysla. Idem do toho. :) I tak seriu odporucam. Urcite britska chutovka. ()