Tom_Lachtan

Gon je neskutečně, neskutečně boží, malý dinosaur, který má na mordě neustále úchylně nasratý výraz a terorizuje veškeré zvířectvo lesní i stepní, od medvědů po lvi. Oh, ale moment, já mluvím o komiksovém Gonovi! Toho naprosto zbořňuju od té doby, co jsem před lety objevil jeden výtisk z jednom zapadlém antikvariátu, nikoliv o tomhle seriálu - ano, děje se tam sice to samé, ale postrádá to tu dokonale zákeřnou atmosféru, především proto, že komiks je němý a to je zásadní, ach jak moc zásadní, tady je totiž fauna brutálně polidštěna a až na Gona samotného tu všichni mluví a to velmi často dost infantilně, což z Gona dělá přiblblou pohádku, byť trochu šáhlou, namísto naprosto boží záležitosti, která má kresbu takovou, že všechna zvířata krom Gona jsou nakreslena anatomicky dokonale a když Gon osedlává lva, nebo dává po tlamě bandě bobrů, není to rozhodně pro děti. Velká škoda výsledku, tohle mohlo bejt boží, ale není, je to ujetá pohádka, ale kurník, NENÍ TO GON! ()

papaguy

Pokud si chcete z dítěte vychovat malého vzteklého zmetka, co do všecho, vč. rodičů, mlátí, skáče po gauči a volá "Já jsem Gon!", pouštějte mu tenhle kreslený seriál. ()

MrdDoHrnce

oooo joooooo oooooooooo ahccccccccccccc joooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo pardon to jsem jen drtil prsty klavesnici kdyz jsem to delal v postely s manzelem jedne sousedky. ten mel jazyk! mnam to bylo ale to je jedno. gon je docela fajn ()