Reklama

Reklama

Benvenuti Al Nord

Trailer

Obsahy(1)

Životní peripetie „seveřana“ Alberta (Claudio Bisio) a „jižana“ Mattii (Alessandro Siani) a jejich rodin jsou určeny k tomu, aby se znovu zkřížily, ale za nových okolností. Silvia (Angela Finocchiaro), manželka Alberta, teď už nesnáší Milán – jemný prach, přízemní ozon a manžel zcela pohlcený prací, nebo spíše notoricky znamým projektem e.r.p.e.s. (akronym: efektivita, rychlost, přesnost v čase, energie, s úsměvem) Italské pošty. Mezitím lenoch Mattia a jeho žena Maria (Valentina Lodovini) žijí v matčině domě se synkem Edinsonem. Ovšem později, příjezd Mattii do Milána – vybaven vestou do mlhy – ještě jednou obrátí Albertovi život vzhůru nohama. (ICP)

(viac)

Videá (1)

Trailer

Recenzie (2)

kaylin 

všetky recenzie užívateľa

Italská komedie, která bohužel není žádný moc velký zázrak, možná hlavně proto, že většinu času to není nějak extra vtipné. Navíc když zjistíte, že to má vlastně téměř dvě hodiny stopáže, tak se pomalu budete propadat a nudit. Dějově to není nic překvapivého, postavy spíše trapné, než aby byly vtipné nebo aspoň divné. ()

FlyBoy 

všetky recenzie užívateľa

[ITFF 2012, Sydney] Obstarožná premisa nažívania mesto versus vidiek v taliansky bujarom prevedení kde sa to hemží sínusoidne razenými running jokes (po preklopení do druhej polky) prevažne nižšej šarže. Človek sa aj dočká veselého hlodu, ktorý mu letmo ozrejmí rozdielnosť teritoriálnej povahokresby, ale vzápätí je uzemnený prebytočným dovetkom alebo trápnou kreáciou. Mainstreamový export na ktorom sa Taliani odchovaní na starej škole rozhodne nesmejú a skôr takýmito "plastikovými komédiami" opovrhujú. V konfrontácií s priemerným, no trošku viac uvoľnenejším "Benvenuti al Sud" badať ašpiráciu sekundárne destilovať a širokej verejnosti sa zavďačovať. ()

Reklama

Galéria (24)

Reklama

Reklama