Aileobeu Itaeli

• Južná Kórea 아이러브 이태리 (viac)

Eun Dong je čtrnáctiletý školák, který se má v rámci domluveného sňatku zasnoubit s popovou hvězdičkou o 7 let starší než je on. V den ceremoniálu však jeho snoubenka uteče za jiným mužem a nešťastný Eun Dong si přeje být starším, aby mohl chránit svou lásku. Dalšího dne se opravdu změní na 25letého muže a zjistí, že žena, o kterou chtěl takto bojovat, není ta správná. (Sykon)

Sykon

Neobvyklý námět náhlého zestárnutí a velmi tradiční zpracování nalezení té pravé. Jen ta amnézie chyběla. Ne, taková hrůza to není, ovšem přestože je hlavní hrdina neustále zachycován s úsměvem na rtech, seriál jako celek tak nějak působí, že se bere příliš vážně - a to komedii dost škodí, zatímco romantika mě moc nepřesvědčila. ()

Moiraine

Dost mě zklamalo, že prvních pár epizod slibovalo komedii, která se ovšem už asi po třetí nenávratně vypařila. Koukat se na to dá, Eun Dong je i sympatický a celkově to i baví, ale měla jsem neustále pocit, že ani jeden z hlavních hrdinů se nechová na svůj věk. V tomhle ohledu byl určitě lepší Big, který běžel někdy ve stejnou dobu. Jinak z postav bych vyzdvihla trenéra, který obzvláště ze začátku perlil. Na druhou stranu bych zabila tu 'zpěvačku', co s ní byl Eun Dong zasnoubený - určitě jedna z nejotravnějších postav, s kterými jsem měla to utrpení se v kdramatech potkat. ()