Když brutální gang ovládne malé hornické město, jeho členové v chladnokrevném souboji o moc zavraždí vlastního šéfa, Guerrera Hernandeze (Danny Trejo). V pekle se Guerrero ocitá tváří v tvář samotnému Satanovi (Mickey Rourke), který za ním přichází s troufalou nabídkou. Pokud mu Guerrero donese šest duší členů jeho bývalého gangu, unikne věčnému zatracení. (oficiálny text distribútora)

Figu

Satan (Mickey Rourke) a zubatá, tlučou mi na vrata, tak pakuj se náš příteli (Danny Trejo), už je tvůj čas. Pojďte dál, povídám - ještě si jednu dám a že je to flám poslední, tak zvu i vás... Tak jo kucííí, jdem se podívat na tu závěrečnou pomstychtivou řežbu v městečku Tombstone. Akční westernek, spolu s Trejem a Rourkem se tváří drsně, avšak opak je pravdou... Drsnýho na něm nemůže být v podstatě nic, protože nikdo nic ani nestihne na tý akci vidět! Nesnáším tyhle novodobý manýrky pánů od střihu a už mě to posralo takovejch filmů, co by bez těchto výstřelků mohlo být daleko výš v hodnocení, že mě to přestává bavit! Liam si to nezasloužil s 96kou 2 a Statham s Parkerem taky ne. Danny s Mickeyem dopadli podobně. Film by byl nádherý (moje oblíbený) "béčko", díky střihu je to jenom "béčko"! Jinak Mickey, prosím zhubni! Je to vážný! 55% ()

Terva

CITÁT - Nóóó, ať to napsal kdokoliv, je to hotový trhák........... Úvodních pět minut je nádhernejch. Kreslené, povedená hudba, herci no prostě začátek, který vás strhne přímo do děje. Zatím to šlape. Banda zlodějů a vrahů se posléze vydává do města Edenlake, aby zde uloupili zlato z místní banky. Pak dochází k očekávané zradě a někdo při ní zemře. Byl jsem překvapen kdo to je, ale jen na chvilku. Městečko je posléze přejmenováno na Tombstone. (Pohřební kámen). To vše ani ne za patnáct minut. To pravé Peklo totiž teprve přijde. CITÁT - Není snad krásnějšího zvuku, než zoufalí nářek trpícího.......... DIALOG - GUERRERO - (Danny Trejo) - Máte na skladě nějaké rakve? REVEREND - (James Jordan) - Proč? Vy s nima podnikáte? GUERRERO - Dá se to tak říci. REVEREND - Kolik jich potřebujete? GUERRERO - Šest............. Mickey Rourke (Black Smith) vypadá příšerně a Dany Trejo je jako vždy charismatický. Film má pár viditelných chyb. Například obrácený kříž vypálený na hrudi prostě v některých záběrech není na hrudi vidět..... nebo hodiny v salonu - po roce začnou tikat, ale v některých záběrech je vidět, že opět stojí. Ale to jsou jen takové drobnosti. V Tombstone bude tak jako tak pěkně horko. CITÁT - ....a ten teď hnije v zemi........... Po půl hodině to ztrácí tu úvodní krásu, přidávají se logické chyby, špatný střih, divné momenty a zmatečné scény. Ale i přes těch několik nedostatků je to velmi koukatelné až lehce Tarantinovské. CITÁT - Čas běží....... Jo a i kamera je někdy povedená. Dám tomu tři za 60%. ()

C0r0ner

Kdo čekal něco jiného než béčkovou sračku, musí být zákonitě zklamaný. Už jenom podle názvu se dá uhádnout, že to nebude žádný festival neotřelých nápadů a filozofických pojednání. Na druhou stranu je to svižný a drsný masakr, který se s postavami moc nesere a svojí stupiditou a jednoduchostí spolehlivě baví. 60% ()

ConanVJ

Celkem zajímavej western, kterej jení jako ty klasický. Tady je hlavní hrdina vržen spátky z podsvětí, aby satanovi přinesl všechny své vrahy a tím se vykoupil. Celkem zajímavej nápad, ale spracování není takový, jaký slibuje název. Kydlení nepřátel je zde hodně, ale prostě mi tu něco chybí. Danny má opět svůj drsnej ksicht, ale moc zde nehláškuje jako třeba v machette. Rourke mě taky potěšil, i když je zde spíš okrajově jako Satan. Celkově dobrej filmek trerej na odreagování vystačí. Za mě 60% :) ()

Matli

Parádní Béčko :-) Danny Trejo a Mickey Rourke, to je hodně dobrá kombinace a oba jsou prostě drsný. Nápad se sbíráním duší pro Satana se mi líbil a ztvárněné peklo taky. Westernové přestřelky nemaj chybu, ikdyž občas zmatené, ale zase pár zpomalenejch záběrů a to taky můžu. Prostě zápory střídají klady, ale těch je o maličko víc. 72% ()

• Při scéně s dostavníkem ve městě, kdy skáče Calathea (Dina Meyer) z dostavníku, je videt, jak jsou nohy zavlečeny do oprátí, které je táhnou pryč. V mžiku je ale vše v pořadku a Calathea leží na zemi, kam dopadla. (Beo.wulf)
  • Poté, co společně Guerrero (Danny Trejo) a Calathea (Dina Meyer) odjíždějí z dolu na dostavníku zpět do města a jsou pronasledování bandity, je v několika záběrech vidět Calathea s puškou v ruce. V dalším záběru však puška mizí, poté se opět objevuje a nakonec ji znovu bere do ruky. (Beo.wulf)
  • Po tom, čo Mickey Rourke v Bukurešti pri natáčaní videl množstvo zúbožených túlavých psov, sa rozhodol založiť útulok veľkosti futbalového štadióna pre viac ako 100 000 psov, do ktorého plánoval investovať až 2 000 000 amerických dolárov. (whack)