Šéf společnosti Gary Oldman vydíráním přinutí Liama Hemswortha stát se špiónem v konkurenční firmě. Adam Cassidy je vynikající vývojář moderních technologií, který pracuje pro společnost Nicholase Wyatta. Poté, co bez povolení použije firemní kreditku a na večírku s přáteli utratí čtyřicet tisíc dolarů, začne Wyatt Adama vydírat, aby začal pro jeho korporaci pracovat jako špion, jinak ho okamžitě udá za krádež peněz. Nutí Adama, aby pronikl do firmy Jocka Goddarda, což je jeho hlavní konkurent, který ho v minulosti podvedl. Chce, aby Adam ukradl prototyp vynikajícího smartphonu, jenž by mu mohl přinést zisk miliardy dolarů. Adam tak rozehrává hru, která se mu brzy vymkne z rukou. (TV Nova)

maverick10

Paranoia se drží jen díky výkonům oběma hlavním bafuňářům. A když se Gary a Harrison spolu na scéně objeví je atmosféra hodně hutná. Zbytek je průměrná bramborová kaše, kde se ji kuchař ani moc nesnažil příliš ochutit. Amber a Liam dávají filmu dokonalou hollywoodskou tvářičku, kterou průměrně chytrý amík (asi 90% populace) prostě vyžaduje a je už jedno, že jejich herecký výkon se nedokáže vynořit z bahna podprůměru. No a za závěrečné rozuzlení by měl scénárista vrátit všechny stravenky za celý rok. ()

panMartin

Nudné, nereálné a zcela mimo můj svět. Dobří velcí známí herci, kteří hráli v konině vycucané z prstu. Zápletka je silně nedomyšlená. Protože scénář je takovej tuctovej, stejně jako režie, hlavní postava je silně bez charisma. Nulové napětí. Liam Hemsworth je typickej béčkovej herec. Harrison Ford je nejspíš za zenitem. Gary Oldman je málo šílenej. A Amber Heard moc pěkně se na ní kouká. Je to fakt kus... ()

Marqta

Béčkový, plný klišé. Dostanete vše, co by vás, třeba i jen vzdáleně mohlo napadnout. Zajímavé na tom je, že přes to všechno mě film nenudil. Dokonce mě ani nepohoršovaly ony až ironické "hlubokomyslné" momenty, možná proto, že navzdory třpytivému a lacinému obalu měly něco do sebe. Samotnou mě překvapuje, že jsem se celkem bavila i když je možná potřeba mít na film tu správnou náladu a pociťovat nutnost na chvíli "vypnout mozek". Znovu si tohle dílo asi nepustím, ale mám pochopení pro všechny názory a hodnocení tady. Slabší tři hvězdičky. A ještě dodávám, že je to celkově takový "pěkně estetický" zážitek ať už člověk myslí prostředí plné luxusních aut a interiérů, nebo herecké obsazení. ()

Snorlax

Abnormálně nesympatický představitel hlavního hrdiny si uvědomuje, že za něj hraje jeho fasáda. Smutné je, že ta je stejně nenadaná a nezajímavá jako on. Příběh byl celkem snesitelný, i když patřil spíše do kategorie předvídatelná nuda. Nechyběla povinná soulož před americkou filmovou kamerou. Ještě, že se nedívám na americké večerníčky, asi bych neunesla pohled na kopulující kreslené postavičky. ()

Padme_Anakin

Tento snímek je čítankový příklad filmové jednohubky, když nad tím nebudu přemýšlet, budu se místy celkem i bavit.. V okamžiku, kdy se zamyslím, tak nenacházím žádná vhodná slova o výjimečně talentovaném vývojáři, který je naivní jako desetiletý kluk a chová se jako tele.. Nicméně stará garda mě opět potěšila, Gary Oldman, Harrison Ford, Richard Dreyfuss, na ty je prostě spolehnutí.. Jo, jo, moderní technologie a průmyslová špionáž jsou dnešní lákadla a rychlý prachy taktéž.. U mě dobrý, na jedno kouknutí v pohodě.. ()

• Ačkoliv se film odehrává a byl převážně natáčen na Manhattanu, budova ve které sídlí Wyattova (Gary Oldman) korporace, se nachází ve Philadelphii a jmenuje se Comcast Center. Ve filmu ji poznáte podle velkého proskleného lobby. (singone)