Red Hot Chili Peppers: A Dutch Connection

všetky plagáty
Dokumentárny / Hudobný
Belgicko, 2007, 84 min

SHI-SHA

Asi nejlepší dokument co jsem kdy viděl. To nejzajímavější na filmu je, že je točen v rámci různých autentických interview s členy kapely v průběhu let 1985-2003, takže srovnání tehdy pro zábavu hrajících papriček s dnešním fenoménem RED HOT CHILI PEPPERS je vcelku komické. Naprostá povinnost pro každého fandu RHCP! Největší prostor je věnován kytarovému bohu Johnu Frusciante a jeho heroinovému excesu. Dost mě zarazilo, když jsem ho nemohl najít na csfd, ani na imdb, proto jsem zažádal o jeho přidání. Bohužel dokument není volně k dispozici, doporučuji zkusit youtube. ()

Annden

Nejlepší dokument o Red Hot Chili Peppers. Líbí se mi, že je to točeno v různých letech, takže si člověk projde téměř všemi členy kapely. Samozřejmě nejčastěji se objevuje formace Anthony, Flea, Chad a John, který tam má dost sólových výstupů, například jeho heroinové interview z roku 1994 (nevím to jistě). Řekla bych, že Johnovy party jsou asi nejlepší, protože z nich nejvíc sálá ta atmosféra devadesátých let a drog. Doporučuji to shlédnout, je to super. ()