Grandma‘s House zachycuje život Simona Amstella. Ten se rozhodl skončit se svou kariérou televizního moderátora, ale jeho rodina mu to vůbec neusnadňuje. Bude se muset potýkat s matčiným přítelem, pubertálním bratrancem a babičkou, která nechce ve své rodině zbytečné hádky. A možná dojde i na osobní trable. Do toho se Simon pokusí najít smysl svého života. (Bukk)

Bukk

Jeden z nejzajímavějších projektů, rozhodně. Ty postavy jsou skvěle napsané. Simon a jeho komunikace s okolím....aspoň někdo je na tom podobně jako já a konečně se to někdo rozhodl publikovat a ukázat, že i takoví lidé tu jsou. Teprve jdu na druhou sezónu, ale co jsem viděla trailer, nebude o zábavu nouze. "You're not even a rhino, you're like a shit hippo, pretending to be a rhino." nebo "Thank you! You've made me tick the box saying I have AIDS! Now you've given me AIDS!!"...jak tohle člověk nemůže milovat. EDIT: Po druhé sezóně jsem přesvědčená o kvalitách Simona. Jen ty vztahy se mu tam ne a ne uvést do normálu. Ale s takovou rodinou to není žádné překvapení. ()