Jue Dui Darling

• Taiwan 絕對達令 (viac)
všetky plagáty

Guan Xiao Fei nemá štěstí v lásce. Kvůli tomu si ji vybere jeden podivný prodavač a nabídne jí robota, který byl navržen pro to, aby miloval. A tak, aniž by věděla detaily, si Guan Xiao Fei na tři zkušební dny jednoho objedná. A protože ho zapomene vrátit před vypršením výpůjční lhůty, má na krku velký dluh a robota, jenž ji bezmezně miluje. (Zíza)

Moiraine

Hodně věrná adaptace mangy. Co víc dodat? Aby se přiblížili věku potenciálních diváků, tvůrci udělali postavy dospělé a pracující. Jinak sice sem tam něco přidáno, ale v podstatě rozpohybovaný komiks. Komu se předloha líbila a nemá nic proti Taiwanci, bude se mu líbit i tenhle počin. Já dávám přednost japonskému seriálu. ()

Pampa

Na to, že se jedná o taiwanskou produkci nebije z tohoto seriálu do očí lacinost a omezené prostředky jako u jiných. Potěší rozumných třináct dílů. Scény jsou příjemně nasvícené (nemám ráda takové to šetření na žárovkách), část se odehrává i v exteriérech. Představitelé hlavních hrdinů se k sobě fotogenicky skvěle hodí a Jiro Wang skvěle umí výrazy tesknícího pejska. I když je seriál plný skrytých reklam hlavně na pánské volnočasové oblečení není to tak hrozné. Hudba sladce popíková. Není to pro intelektuály ale děvčata a ženy potěší :) ()

Kika5199

Xiao Fei ............hraje tam podobnou roli jako v Boys Over Flowers ale tadi je víc šibnutá. Nejlepší na tem je začátek ..... hlavne vtedy když jí dovezou robota ................. a potom je najlepší na konci když Nai Te zemre. Dejovo je to velmi dobrej seriál je s mých nejoblíbenejšých. Hlavne strašne miluju Nai Te ( Jiro Wang) je to múj nejoblíbenejší herec. Ale mohlo to mít víc dílu. A bila bych moc ráda kdiby Nai Teho opravily a on by si na všechno spomenul WO AI NI WANG DONG CHENG!! <3 ()

Isabella.M

Veľmi vydarená verzia. Aj po dlhom čase si určite vybavím emócie, ktoré som prežívala počas celého príbehu – od pochybností, čo mám od tohto drámy očakávať, cez spontánne výbuchy smiechu pri tak absurdných situáciách, až boli skvelé až po prekvapenie a spontánne slzy na záverečné vyvrcholenie. A to všetko v intenzívnych odtieňoch. Pri niektorých scénach som až zabudla dýchať. Na rozdiel od Zettai Kareshi som si obľúbila aj vedľajšie postavy – Lei WuWu a jeho situačná komika boli proste na nezaplatenie. Naviac, Jiro Wang ako Night bol neporovnateľne lepší, než v japonskej verzii (ako na pohľad, tak i výkonom), aj keď „female lead“ ma štvala niekedy fakt poriadne. Ale to prepojenie medzi nimi bolo superzlaté. ()