Claycat - The Raid

Réžia:

Lee Hardcastle

Scenár:

Lee Hardcastle

V tomto krátkom filme postavy mačiek a psov z plastelíny proti sebe bojujú zbraňami. (Marek1991)

Dellamorte

Recenzia, ako aj odkaz boli vygumované, až mám dieru na monitore. Skúsim to na sucho ešte raz. Je to parádny plastelínový spoiler síce na tupú, ale qalitne nadupanú a silne akčnú, vo všetkých smeroch zvládnutú ( mimo deja ) vražednú Indonézsku " smršť " ()

TheDarKnig

Vypujčím si jeden vševypovídající komentář z Youtube: "PURE GENIUS". A ono to takové skutečně je. Na nějaké problémy s kolísavým tempem, nehezky kouskovanou hudbou či odklonění od předlohy teď neberu opravdu ohled, neb je to fanouškovská práce v tom nejlepším. S takto velkým srdcem, které je vyrváno z hrudi! Mňauky Mňau. A já vždy přemýšlel, co mi ta indonézština připomíná ()

Tom_Lachtan

Jestliže o de mne dostal The Raid pět, tady nemohu dát míň, ono je to totiž k***a ještě xnásobně lepší! Neuvěřitelná dávka nadsázky, krásného modelování a citu pro zvrhlej cynismus činí z téhle parodie takřka dokonalou záležitost. Mňoukání nikdy nebylo v žádném filmu tak dokonale vtipné. ()

juta

Ve škole jsme si z plastelíny dokázali udělat maximálně tak dlouhého hada. V tomhle kraťasu to zašlo dál a dokonce i s příběhem. ()

pornogrind

No ty si snad Hardcastle dělá prdel. Plastelínová pocta filmu The Raid ? Ale proč ne když ví jak na to. Akční jízda plná krve může začít. Jen jsem čekal kdy se na plátně objeví Iko Uwais :) ()

SOLOM.

Tak tohle byl ten správný plastelínový akční nářez. Uctivá poklona pane Lee Hardcastle – tohle byl jeden z vašich nejlepších kousků. Správně akční, správně brutální a krvavý, no prostě příjemná oddechovka na nedělní ráno. Více takových kousků, tak si tě dávám hned do TOPKY… ()

Stružák

Bez děje, bez příběhu, bez pointy. Nějakej nápad a potenciál ve filmu jakž takž je, napětí a akce samosebou taky, ale k čemu to je platné... Ztracené tři minuty života. ()

iampatrik

Převést úžasný akční The Raid s řadou vtipných, originálních, ale i přesných filmových scén do plastelíny a ještě to vkusně natočit? Skvělá práce. ()