Ray, Jason, Dan, Julian a Steve. Pět chlapů, pět povah, pět různých osobností, jeden společný zájem: prachy. A čím víc, tím líp. K takovým částkám, jaké oni považují za přiměřené, se však pilnou, poctivou, každodenní prací nepřichází. A nedají se opatřit ani nějakou sólovou akcí. I proto se dali dohromady, neboť v jednotě je síla. Už toho mají společně na triku víc, jsou dokonale sehraná parta. Teď je však čeká přímo "majstrštyk". Řečeno řečí podsvětí "rána", která jim má vynést dva miliony liber. Rána, pro kterou by stálo za to i zabít. A jeden z nich to zřejmě vzal vážně... (oficiálny text distribútora)

Slartibarkfast

Nijak nápadný film s trochu omšelým dějem. Jinak ale vynikající herecké obsazení. Typické vyřizování účtů v partě gangsterů. Touha po penězích někdy rozdělí i přátele. Tenhle snímek nikterak nezaujme, ale ani neurazí. Mně se líbil hlavně díky realističnosti a na Velkou Británii docela pěkná práce. Dávám pěkných 70% ()

Pítrs85

Jediné, co si budu za pár let pamatovat, je to, jak tam Ray Winstone běhal v tričku s potiskem Daleka z Doctor Who, jinak zaměnitelná gangsterka, kterou nad mírný průměr tahá hlavně dvojice Carlyle-Winstone. Ale jinak film nemá problém, aby si vaši pozornost udržel až do konce, děj pěkně odsejpá a když už nic jinýho, tak vás prostě bude zajímat, kdo ty prachy kurva ukradl :-) ()

igi B.

Mám rád tyhle "realistické" filmy, které si na nic nehrajou. Zcela uměřené a výborné herecké výkony, žádné převratné děje, prostě drama... Víc než dobré. ()

Lacike

Taky maly civilny film o zlodejoch, ktorym sa viacmenej vydari lupez, ale potom ich niekto okradne o prachy. Takze zacnu patrat po tom kto to bol a samozrejme sa ukaze, ze to bol jeden z nich. Myslm, ze vinnik je celkom lahko odhadnutelny, ale to nevadi. Po dejovej stranke to sice nie je nic svetoborne, ale je to dobre natocene. Dôjde aj na par solidnych prestreliek. Herci si odohrali slusny standard. Postavy su zaujimave a rôznorode. Od klasickeho malovravneho sympataka Carlyla po rôzne zabavne figurky alebo aj zmrda, ktoremu prajete smrt. Celkovo to ma taku pohodovu atmosferu a ako sa povie aj v jednej scene vo filme, tak tentokrat nie su kriminalnici znázornení ako zaporaci, ale ako obycajni chlapici, ktori sa nahodou zivia necestne. 6/10. ()

3DD!3

Příjemná britská kriminálka, která stojí hlavně na hercích (objeví se i Damon Albarn v menší roli) a působivému závěru. Carlyle jako vždy vynikající, jen mě mrzí že jsem to neviděl v originálním znění. ()