Príbeh odvážneho mladíka Devona Milesa, ktorý chce doviesť školskú kapelu k víťazstvu. Sám sa cíti byť najtalentovanejším bubeníkom sveta, ale čoskoro zistí, že cesta na vrchol si vyžaduje oveľa viac než iba nadanie. A čo potom, keď mu hlavu zamotá láska? Mladík Devon Miles je talent na pohľadanie. Talent, aký sa rodí raz za sto rokov... Rodený bubeník už roky sníva svoj sen, ako sa stane hlavným bubeníkom v prestížnej školskej kapele. Na to, aby dosiahol svoj cieľ, však bude musieť nielen prekonať svoju pýchu, ale aj využiť svoj talent tak, aby ho každý rešpektoval. Navyše sa bude musieť vyrovnať s veľkým náporom na svoje city, pretože práve stretol dievča, ktoré nemôže nechať len tak odísť, aj keď na romantiku nemá práve čas. Kým však ona stihne zamotať hlavu jemu, on stihne zamotať hlavu všetkým naokolo. Svojím hudobným talentom! (TV JOJ)

Aljak

Skvelé prostredie univerzitných školských kapiel. No ten Devon bol nehorázne excentrický, aj keď časom sa aspoň trochu uvedomil. Ale aj tak si ma veru nezískal, aj keď už prijal akúsi pokoru, tak či tak tá suverenita bola iritujúca. A neviem prečo tak strašne do popredia školských kapiel v tomto filme pchali sekciu bicích nástrojov, ktoré síce udávajú rytmus ale sami o sebe pôsobia viacmenej monotónne. Mňa osobne vždy viac zaujmú tie dychové nástroje, ktoré sú akoby srdcom kapely (tie bicie sú skôr jej pulzom). A asi každému bolo už od začiatku jasné kam celý tento film speje, no a hoci to už vyzeralo, že to bude bez klišé, avšak napokon predsa len na záver zavítalo. ()

Yardie

Nevěděl jsem celkem, co od toho čekat, protože jsem v životě neslyšel o pochodových kapelách. Ale musím říci, že se mi to celkem líbilo. Děj jako takový nic moc, ale ty bubínky a ta kapela, to táhnou kupředu a nebít toho, je to o ničem. Takže za scény s kapelou a bubínky bych dal klidně 4 hvězdy, ale jako celek jen 3. Howgh! ()

billyador

Že jsou amíci divní, to většina z nás vidí podobně. Ale že jsou až takhle ujetí, to mne překvapilo. Film o pro nás vcelku nepředstavitelné záležitosti s nechutným militantním podtextem, jaký snad umí jen ve státech. No příběh celkem normální o tom, jak jsi dobrej, jak to všem ukážeš, ale až uvědomění si některých základních věcí fungování v teamu ti ukáže, že i špička "nepřebije" sama celou kapelu. A tak si až řikam, proč 4 hvězdy. No povím Vám to, film má prostě drajv a ikdyž tušíte, že tohle musí skončit hepáčem, jste přilepeni k obrazovce a dostává vás jedno bubenické choreo za druhým i ten jednoduchý děj který se odehrává mezi údery do nástroje. ()

salamandrr

To sem se tak jednou probudil a televize byla plná bubnujích černochů 8) Docela dobrá oddechovka, do které jsou zbytečně nacpaný vznikající a zanikající vztahy. Otázka zní proč? proto, aby hezký holky dělaly i něco jiného než kroucení zadkem, nebo aby nám USA ukázala svou citlivější stránku? na to mi filmový konzumenti prdíme, chceme dobrou hudbu, spoustu vtipů, hezký holky se tam můžou jen mihnout.... ale jo byl sem vcelku spokojen 8) ()

Dudek

V rámci žánru naprostý průměr, který nenadchne, ale ani neurazí. Klasický příběh o chlapci, který si uvědomí priority a dotáhne díky svému nespornému talentu hudební sbor až do finále velké soutěže o padesát tisíc. Drumline nemá žádná esa v rukávu, jede přesně dle starého známého schématu, přesto však solidně zabaví. Ano, přiznávám, není to žádná pecka a nejspíše na tento snímek brzy zapomenete, ale pokud se nudíte a nemáte co dělat, je to jedna z věcí, která vám pomůže z nudy ven. ()

• Natáčení probíhalo v americké Atlantě. (Terva)